Nowotarski jarmark w Canal+Discovery (zdjęcia)

W najbliższą niedzielę, 10 marca, o godzinie 12.30 w Canal+Discovery zobaczyć będzie można odcinek emitowanego od stycznia cyklu „Bazary Europy”, poświęcony nowotarskiemu jarmarkowi.
6 grudnia targ odwiedziła ekipa telewizyjna, realizująca serial o europejskich targowiskach. Filmowcy - pod dowództwem Bernadetty Bieszczanin - wzięli przed kamerę kupców i producentów, kręcili targowe atrakcje, sami również uczestniczyli w targowych, organizowanych w dniu św. Mikołaja zabawach.

Maria Konarowska, która przeprowadzała wywiady, nie uniknęła porwania do góralskiego tańca i - trzeba przyznać - radziła w nim sobie znakomicie. „Marysię” zresztą wielu kupców i gości jarmarku doskonale kojarzyło. I nie dziwota, to właśnie młoda aktorka prowadzi program „Galileo” w TV4, brała udział w TVN-owskim „Azja Express”, znana jest z ról w popularnych serialach, jak choćby „Kopciuszek”, „Pierwsza miłość”, „Na Wspólnej”, „Plebania”, „Pittbul”, „Komisarz Alex”, „Prawo Agaty” czy „Ojciec Mateusz”. Prywatnie jest córką znanej aktorki Joanny Szczepkowskiej.

Praca filmowców na nowotarskim jarmarku trwała do późnego popołudnia, jej efekty zobaczyć będzie można w najbliższą niedzielę. Jeśli przegapicie premierę, powtórki będą w poniedziałek o godzinie 22.20 i we wtorek o 9.30

Tekst i zdjęcia: Piotr Dobosz, Spółka Nowa Targowica

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 08.03.2019 12:43