Już od 13 maja Grupa Allmedica przyjmie pacjentów również w Zakopanem! (art. sponsorowany)

Grupa ALLMEDICA otwiera kolejną przychodnię na Podhalu. Już od 13 maja będą mogli z niej korzystać mieszkańcy Zakopanego i okolic. Usługi będą świadczone w ramach narodowego funduszu i prywatnie.
Placówka, zlokalizowana w Centrum Handlowym Szymonek, to już 4 placówka grupy na Podhalu. W zakopiańskiej przychodni będzie można skorzystać z usług Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) oraz szeregu gabinetów specjalistycznych, od internisty po chirurga naczyniowego. Usługi będą świadczone w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatnie.


Jakie gabinety specjalistyczne w Zakopanem?

Już od pierwszego dnia przychodnia w ramach podstawowej opieki zdrowotnej oferować będzie opiekę lekarzy i pielęgniarek. Ponadto na miejscu będzie można wykonać badania diagnostyczne (takie jak USG) i laboratoryjne.
Szczegółowe informacje dotyczące zakresu usług dostępne są na stronie internetowej grupy ALLMEDICA: allmedica.pl

Pozostałe gabinety specjalistyczne:


Już w niedługim czasie uruchomione zostaną także inne gabinety specjalistyczne, aby umożliwić Pacjentom wygodny dostęp do całego wachlarza usług medycznych.


Najwyższa jakość i pełne spektrum usług medycznych

ALLMEDICA to największa sieć klinik medycznych na terenie Podhala, obejmująca już cztery nowoczesne i kompleksowo wyposażone obiekty medyczne. ALLMEDICA oferuje najszersze na rynku lokalnym spektrum usług medycznych obejmującą swoim zakresem, m. in. kompleksową opiekę specjalistyczną w ramach przeszło 50 specjalizacji, nowoczesny blok operacyjny, diagnostykę obrazową, chirurgię jednego dnia, rehabilitację, zapewniając Pacjentom pełen cykl leczenia.


Allmedica Zakopane - zapraszamy!

Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty. Na wizyty u wybranych specjalistów można rejestrować się już dzisiaj - telefonicznie pod numerem 18 265 74 88.NOWY TARG
TYSIĄCLECIA 111 / KOLEJOWA 31 / KOWANIEC 2A

ZAKOPANE
CHYCÓW POTOK 26

18 265 74 88
www.allmedica.pl

ALLMEDICA.NT

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 25.04.2019 08:00