NIE BÓJ SIĘ PSYCHIATRY - DBAŁOŚĆ O ZDROWIE PSYCHICZNE WAŻNA TAK SAMO, JAK WIZYTY W GABINECIE KARDIOLOGICZNYM (art. sponsorowany)

PSYCHIATRA to lekarz, u którego wizyty często niepotrzebnie się obawiamy. Tymczasem może nam pomóc w dolegliwościach, które bagatelizowane, mogą nas doprowadzić do poważnych chorób. Wśród gabinetów specjalistycznych w ALLMEDICA od maja można znaleźć specjalistę psychiatrii.
Często obawiamy się, że lekarz będzie negatywnie oceniał to, co mówimy, pomyśli sobie, że zwariowaliśmy lub przeciwnie - przyszliśmy do niego z błahym problemem. Tymczasem psychiatra rozpoznaje i leczy zaburzenia psychiczne, a jeśli udamy się do niego odpowiednio wcześnie - może zapobiec rozwojowi choroby. Obowiązuje go tajemnica psychiatryczna, więc nikomu nie zdradzi naszych problemów, trudności, czy stanu zdrowia.


Z jakimi problemami udać się do lekarza psychiatry?

Do psychiatry możemy udać się po zaleceniu ze strony psychologa, lekarza pierwszego kontaktu lub bez zalecenia - kiedy czujemy, że nasza psychika jest mocno przeciążona albo jesteśmy dostrzegamy w swoim samopoczuciu niepokojące objawy, jak:


Na podstawie wywiadu przeprowadzonego z pacjentem, psychiatra wdroży właściwe leczenie.


Zakres schorzeń leczonych w gabinecie psychiatrycznym ALLMEDICASpecjalista psychiatrii w ALLMEDICA

Lekarz medycyny Agnieszka Witkowska-Świech (zobacz profil lekarza) to specjalista psychiatrii z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu pacjentów. Przez długi czas pełniła funkcję zastępcy ordynatora w Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznymw Nowym Targu, aktualnie kieruje oddziałem psychiatrycznym w Myślenicach. W ALLMEDICA przyjmuje w soboty w godzinach 10:00 - 16:00. Na wizytę można rejestrować się telefonicznie pod numerem 18 265 74 88 lub online: er.allmedica.plNOWY TARG
TYSIĄCLECIA 111 / KOLEJOWA 31 / KOWANIEC 2A

ZAKOPANE
CHYCÓW POTOK 26

18 265 74 88
www.allmedica.pl

ALLMEDICA.NT

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 18.05.2019 23:54