Color Park zapowiada otwarcie galerii w Nowym Targu w roku 2020

NOWY TARG. Najpierw przesunięto podany pierwotnie termin zakończenia budowy, potem poinformowano o przerwaniu prac na zimę. Chociaż na placu budowy największej na Podhalu galerii handlowej przy granicy z Szaflarami niewiele się obecnie dzieje, inwestor zapowiada otwarcie obiektu na koniec 2020 r. To rok później, niż wcześniej informowano.
W komunikacie opublikowanym przez PropertyDesign czytamy: "Ponad 30 proc. prac budowlanych zostało już wykonanych w I etapie budowy. Aktualnie dobiega końca przetarg, w którym wyłoniony zostanie generalny wykonawca, który w najbliższych tygodniach rozpocznie realizację pozostałej części inwestycji. Otwarcie już w IV kwartale 2020 r."

Finansowanie projektu centrum handlowo-rozrywkowego zapewnił Harvent - grupa inwestycyjna założona przez Artura Kawę i Dariusza Kalinowskiego inwestująca środki własne założycieli i ich rodzin. Z kolei "do pełnienia funkcji nadzoru inwestorskiego w centrum handlowo-rozrywkowym Color Park wybrana została firma Mayland Real Estate, deweloper nieruchomości komercyjnych, posiadający bogate doświadczenie w projektowaniu i realizacji centrów handlowych (m.in. krakowskiej Serenady, gdyńskiej Riviery czy opolskiej Karolinki)."

Generalnego wykonawcy jeszcze nie znamy, wyłonić go ma trwający przetarg.

opr. s/

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 02.08.2019 16:15