JESIEŃ I ZIMA - NAJLEPSZY CZAS NA ODCZULANIE! POKONAJ SKUTECZNIE ALERGIĘ Z ALLMEDICA!(art. sponsorowany)

Jesienią i zimą alergicy uczuleni na pyłki roślin – traw, drzew, krzewów, chwastów, zbóż oddychają z ulgą. Właśnie w tym okresie, gdy rośliny nie pylą, warto pomyśleć o kuracji, która pomoże pozbyć się alergii sezonowej. Pokonaj skutecznie alergię z ALLMEDICA!
Jeśli wiosną i latem, kiedy w powietrzu unosiło się najwięcej uczulających pyłków męczyły Cię objawy alergii, a teraz możesz wreszcie odetchnąć pełną piersią, to pamiętaj, że objawy najpewniej wrócą wraz kolejną wiosną. Jedyną receptą na ich uniknięcie jest odczulanie. Alergolodzy radzą uczulonym sezonowo - na pyłki traw, drzew, chwastów - by właśnie jesienią lub zimą rozpoczęli walkę z chorobą. W przypadku alergii sezonowej immunoterapię, czyli odczulanie można rozpocząć jedynie pomiędzy okresami pylenia. Nie warto więc czekać na powrót wiosny, bo wtedy trzeba będzie odłożyć ją na kolejny rok.


DIAGNOSTYKA

Pierwszym niepokojącym sygnałem choroby alergicznej są ewidentne objawy po kontakcie z alergenem, np. z pyłkami traw, drzew, chwastów itp.

Najczęstsze objawy:Jedną z metod diagnostycznych są punktowe testy skórne. Innym badaniem są testy krwi. Badanie to polega na określeniu wysokości stężenia w krwi przeciwciał, które są specyficzne dla danego alergenu.


KOMPLEKSOWE LECZENIE ALERGII W ALLMEDICA

Alergia to problem masowy, aż 40 % Polaków cierpi na różne postacie alergii. Aż 9 mln ma alergiczny katar, a ponad 5,5 mln objawy astmy. Niestety większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że są alergikami i nie podejmuje leczenia. Takie zaniedbanie skutkuje poważnymi konsekwencjami. Nieleczona alergia przyczynia się do rozwoju astmy, która stanowi poważne zagrożenie życia.
Nie czekaj i wylecz alergię! Wybitni lekarze specjaliści z ALLMEDICA zapewniają Pacjentom fachową i kompleksową pomoc w zakresie alergologii, począwszy od szerokiej diagnostyki aż po odczulanie, zarówno dla osób dorosłych jak i dla dzieci.

Zakres usług obejmuje m.in.:SPECJALIŚCI DOSTĘPNI W ALLMEDICA

- lek. med. Anna Chmielewska – alergolog, alergolog dziecięcy


- lek. med. Adam Wójcik – alergolog, alergolog dziecięcy

- lek. Leszek Sojka – alergolog


ALLMEDICA - WSZYSCY SPECJALIŚCI W JEDNYM MIEJSCU

ALLMEDICA to sieć klinik medycznych na terenie Małopolski zlokalizowanych w pięciu kompleksowo wyposażonych obiektach medycznych. ALLMEDICA oferuje szeroką ofertę medyczną obejmującą swoim zakresem m. in. Podstawową Opiekę Zdrowotną, kompleksową opiekę specjalistyczną w ramach przeszło 50 specjalizacji, diagnostykę obrazową, Chirurgię Jednego Dnia, rehabilitację, zapewniając swoim Pacjentom pełen cykl leczenia.


ALLMEDICA współpracuje z przeszło 100 najwybitniejszymi specjalistami, z ogromnym doświadczeniem zawodowym i najlepszym zapleczem klinicznym. Lekarze ALLMEDICA wywodzą się z czołowych jednostek medycznych w Polsce z takich jak m.in. Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny w Zakopanem, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Krakowski Szpitala Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Uniwersyteckiego Centrum Okulistyki i Onkologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i wielu innych. W swoim gronie ALLMEDICA posiada wybitne postacie polskiej medycyny, w tym konsultantów krajowych, konsultantów wojewódzkich, kierowników klinik, profesorów oraz doktorów habilitowanych. Wszystko po to aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Więcej informacji na temat ALLMEDICA na: www.allmedica.pl oraz pod numerem telefonu +48 18 265 74 88.NOWY TARG / Kolejowa 31 / Kowaniec 2a / al. Tysiąclecia 111

ZAKOPANE / Chyców Potok 26

MSZANA DOLNA / Orkana 10

18 265 74 88
www.allmedica.pl

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 10.09.2019 15:00