Komputer dla Zuzi, czyli pokłosie akcji Winter Classic (zdjęcia)

Winter Classic rozegrał kolejnego seta niedzielnego turnieju i wraz z AND Computers ufundował dla Zuzi profesjonalny laptop, który pomoże w nauce, pasji fotograficznej oraz sprowadził uśmiech na jej zmęczoną chorobą twarz.
Przypomnijmy - przed niespełna tygodniem w nowotarskim Parku Miejskim zorganizowana została sportowo-rekreacyjna pod auspicjami WinterClassic.

Jak co roku zabawa miała przesłanie charytatywne - tym razem celem było wsparcie finansowe dla Zuzi Plewy, zmagającej się z ciężką i bolesną chorobą skóry.

- Cel uświęca środki i my jako organizacja, po raz kolejny to udowadniamy. Dzięki ludziom dobrej woli udało się zebrać około 10 tysięcy złotych na pomoc dla naszej dzielnej Zuzi. Jeszcze raz szczególne podziękowania za pomoc w organizacji imprezy dla nowotarskiego MOK-u, NKK, ZGZiR, MCSiR, Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu oraz Miasta Nowy Targ. Nie udałoby się to wszystko również bez pomocy naszych partnerów, których z roku na rok przybywa - komentuje w imieniu organizatorów Dariusz Świętek.

- Winter Classic i Zuzia wraz z rodzicami dziękuję firmą: STC, AND Computers, Bar Rumcajs, Pakfol, Bryjax, Żółtek Andrzej Skład Budowlany, Podhale Group, WENA Reklama Wizualna, Fabryka Reklamy, 1000 Ton Pomysłów, Gorący Potok, Medical Clinic, Termy Szaflary, Didosport, Steskal oraz Żarnecki - dodaje.

Organizatorzy dziękują też wszystkim uczestnikom niedzielnej zabawy i już zapraszają na kolejne wydarzenia pod hasłem "Winter Classic".

s/ zdj. Szymon Pyzowski

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 21.09.2019 14:30