12 laureatów Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych z Goszczyńskiego

12 uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu zdobyło tytuł laureata w Międzyszkolnych Zawodach Matematycznych dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatów: tatrzańskiego i nowotarskiego.
Zawody zostały zorganizowane w I Liceum Ogólnokształcącym im. Oswalda Balzera w Zakopanem, a patronat nad nimi objął Wydział Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Tytuł Laureata Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych 2020 uzyskali:
- poziom III rozszerzony: Jakub Pilch (kl.3a), Dominik Kikla (kl.3c), Marcin Głodziak (kl.3a), Marta Chowaniec (kl.3f),
poziom II rozszerzony: Patryk Bochnak (kl.2a), Maciej Duda (kl.2a), Olga Grobarczyk (kl.2e), Krzysztof Kwak (kl.2c), Anna Sinkiewicz (kl.2e),

- poziom I rozszerzony: Maciej Brożek (1Eg), Julia Paw (kl.1a), Michał Stożek (kl.1Ag).
Uczniowie do zawodów przygotowywali się pod kierunkiem: Dyrektor Marii Kopeć, mgr Joanny Trybuły, mgr Joanny Frączek oraz mgr Krystyny Podkanowicz.

Koordynatorem zawodów z ramienia I LO była mgr Katarzyna Zbroja, która przeprowadziła wszystkie działania logistyczne związane z udziałem uczniów w zawodach.

Międzyszkolne Zawody Matematyczne cyklicznie przeprowadzane są w I Liceum Ogólnokształcącym im. Oswalda Balzera w Zakopanem. Głównym koordynatorem zawodów jest mgr Dorota Siwik-Górecka.

źródło: szkoła

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 01.05.2020 18:37