Akcja otwierania branży turystycznej nabiera tempa (weź udział w sondzie)

Coraz więcej lokali gastronomicznych i pensjonatów decyduje się wznowić od poniedziałku swoją działalność. Niewątpliwie odwagi przedsiębiorcom dodała bukowiańska restauracja, króra w sobotę jako pierwsza zdecydowała się przyjmować gości.
Zgodnie z przewidywaniami - w restauracji "Schronisko smaków" pojawili się policjanci i służby sanitarne. Sama restauracja tak komentuje efekty tej kontroli: "Pokazaliśmy, że można pogodzić wszystko i działać bezpiecznie. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za stosowanie się do panujących w restauracji zasad sanitarnych. Ten sukces to w głównej mierze Wasza zasługa" i zaprasza gości. W mediach społecznościowych pracownicy komentują: "Pierwszy dzień bardzo udany. Gości nie brakowało, a interwencje policji i sanepidu odbyły się w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Ci ludzie czują, że robimy dobrze, tylko po prostu wykonują swoje obowiązki".

Góralskie Weto jako pierwszy sformalizowany ruch już kilka dni temu zapowiedział ustami swojego lidera, że część przedsiębiorców otworzy swoje firmy 18 stycznia. - Zapraszamy całą Polskę, otwieramy się! - ogłosił Sebastian Pitoń.
Na swoim profilu Góralskie Weto publikuje "Poradnik dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się otworzyć biznesy".

Na utworzonej w Internecie - Interaktywnej Mapie Wolnego Biznesu jest coraz więcej aktywnych restauracji, pensjonatów, kawiarni i miejsc noclegowych - w. in. w Nowym Targu, Chochołowie, Białym Dunajcu, Bukowinie Tatrzańskiej i Zakopanem. Na sobotni wieczór zaprasza klub taneczny w Cichem.

W mediach społecznościowych powstały grupy "Wolni przedsiębiorcy", czy "otwieraMY się I Polska", które tworzą bazę z miejscami noclegowymi, gastronomicznymi, sportowymi, rekreacyjnymi i innymi, które się otwierają lub już są otwarte.

A jakie jest Wasze zdanie na temat otwierania w tych dniach obiektów noclegowych, gastronomicznych, stoków narciarskich i innych obiektów? Zachęcamy do oddania głosu w naszej sondzie - poniżej.

Sonda została zakończona, oto jej wyniki:
s/

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 17.01.2021 12:28