Przygotuj się do matury z wykładowcami "Podhalańskiej"

Z myślą o tegorocznych maturzystach, wykładowcy Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu przygotowali cykl webinariów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, pod wspólną nazwą „Powtórka do matury z wykładowcami PPUZ”.
Spotkania będę się odbywały online, za pośrednictwem platformy Zoom, w każdy czwartek od 11 marca do 18 kwietnia 2021 roku. Start o godz. 15.00. Uczestnicy webinariów będą mieli możliwość zadawania pytań (na czacie ogólnym). Pod koniec spotkania, prowadzący postara się rozwiać wszystkie wątpliwości uczestników zajęć.

Już 11 marca prof. Anna Mlekodaj zgłębi temat etykiety językowej i grzeczności w procesie komunikacji (powtórka z języka polskiego).

Tydzień później (18 marca) dr Jan Tatar przedstawi ciągi liczbowe jako niezwykle użyteczne narzędzie (matematyka). Z kolei 25 marca mgr Dorota Suder spróbuje dociec, dlaczego tak chętnie wykonujemy selfie (w ramach przygotowań do matury z języka angielskiego).

Podczas kwietniowej odsłony webinariów, 1 dnia kwietnia dr Dominik Borowski stanie oko w oko z tekstem i zdradzi uczestnikom webinarium jakie są pułapki krytycznego czytania (powtórka z języka polskiego).

8 kwietnia dr Krzysztof Trochimiuk opowie o typowych błędach w języku angielskim, które popełniają użytkownicy języka polskiego, zaś podczas ostatniego spotkania z cyklu „Powtórki do matury z wykładowcami PPUZ”, 15 kwietnia 2021 roku, dr Jan Tatar przekona uczestników webinarium, że rachunek prawdopodobieństwa nie musi być trudny (matematyka).

Udział w spotkaniach nie wymaga rejestracji. Linki do webinariów będą dostępne na stronie internetowej Uczelni, fanpage’u na Facebooku oraz na Instagramie.

Organizatorem spotkań jest Centrum Marketingu.

Źródło: PPUZ, oprac. r/

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 08.03.2021 13:48