Od 20 lat łączymy pasje z nauką. Dołącz do nas! (art. sponsorowany)

Studia mogą być przygodą. Głównym celem naszej wspólnej podróży może stać się nie tylko zdobycie wymarzonego zawodu i tytułu, ale równocześnie rozwój osobisty i poszerzenie horyzontów. Inwestycja we własną przyszłość, jeśli tylko się postarasz, zwróci się w dwójnasób. Dołącz do nas! Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu umożliwi Ci połączenie pasji z nauką – a to wszystko – w przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach.
Pandemia zmusiła nas do zmian w sposobie prowadzenia zajęć. Nasi studenci i wykładowcy musieli zmierzyć się z nauczaniem zdalnym, które poza pewnymi korzyściami, ma swoje wady. Niezależnie od rozwoju sytuacji epidemicznej, jesteśmy przygotowani na każdą możliwość. Z nami, mimo przeszkód, jakie niesie ze sobą los, zrealizujesz swoje zawodowe plany.

Mamy jednak nadzieję, że już niebawem powrócimy do nauczania stacjonarnego. Czekamy na Ciebie z nowoczesną i systematycznie poszerzaną bazą dydaktyczną, z aulą na 600 miejsc, biblioteką, rozgłośnią radiową, studiem rysunkowym oraz wyposażoną w profesjonalny sprzęt salą przeznaczoną do nauki języka angielskiego, m.in. specjalności tłumaczeniowej. Chlubą PPUZ jest również Centrum Symulacji Medycznej, a także laboratoria: chemiczne, kosmetologiczne, sale: kinezyterapii, fizjoterapii i resuscytacji oraz wyposażona w nowoczesny sprzęt pracownia dietetyki. Kariera zawodowa nie musi być marzeniem, może być dobrze skonstruowanym planem na przyszłość.

Podhalańska uczelnia umożliwi Ci zdobycie nie tylko podstaw teoretycznych do wykonywania upragnionego zawodu, ale również tak ważną w obecnych czasach praktykę. Wymarzone miejsce pracy może stać się osiągalne już na studiach, początkowo w charakterze studenta, a następnie – pracownika. Wszystko zależy od Ciebie oraz wykazanej inicjatywy i zaangażowania.


Studia w Nowym Targu to nie tylko wykłady i ćwiczenia – to także aktywność fizyczna, kultywowanie podhalańskich tradycji oraz rozwijanie pasji. Jako nasz student, możesz wstąpić do Akademickiego Związku Sportowego, skorzystać z oferty Zakładu Wychowania Fizycznego i Sportu lub stać się członkiem Uczelnianego Zespołu Góralskiego Młode Podhale. Od 20 lat łączymy pasje z nauką. Dołącz do nas!

Studia pierwszego stopnia, licencjackie i inżynierskie oraz jednolite studia magisterskie


** kierunek zostanie uruchomiony po uzyskaniu zgody Ministerstwa Edukacji i Nauki  

Studia drugiego stopnia, magisterskie


* Oferta studiów stacjonarnych, popołudniowych skierowana jest głównie do osób pracujących oraz kandydatów, którzy z innych względów nie mogą uczęszczać na zajęcia w tygodniu, w godzinach przedpołudniowych. Wykłady i ćwiczenia będą realizowane od poniedziałku do piątku zgodnie z harmonogramem przeznaczonym dla studiów stacjonarnych, natomiast zajęcia o charakterze praktycznym będą odbywały się w dni powszednie, po godzinie 16.00, a także w soboty.  Po zakończeniu rekrutacji, jeżeli  zgłosi się odpowiednia liczba osób, zapadnie decyzja o uruchomieniu popołudniowej grupy zajęciowej.

Studia podyplomowe


Zaplanuj swoją zawodową przyszłość z nami!

Więcej informacji na temat oferty rekrutacyjnej znajduje się stronie uczelni: www.ppuz.edu.pl oraz w Dziale Nauczania: nr tel. 18 26 107 12, 18 26 10 702, 18 26 10 740, dn@ppuz.edu.pl.

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 09.06.2021 07:50