Technologia zaprzężona do treningów dla hokeistów (zdjęcia)

NOWY TARG. W mieście otwarte zostało centrum szkolenia hokeja na lodzie Podhale Hockey Academy. To pierwsze tego typu miejsce w kraju. - Dla nas to bardzo ważne, aby o tym innowacyjnym przedsięwzięciu usłyszał cały hokejowy świat, a szczególnie ci, którym zależy na rozwoju tego pięknego sportu w naszym kraju - komentuje przedstawiciel centrum Zdzisław Zaręba.
Centrum oferuje przygotowanie treningowe dla zawodników hokeja na lodzie. Ośrodek mieszczący się przy placu Słowackiego działa już od kilku tygodni. - Oferujemy treningi indywidualne, grupowe, zajęcia po kilka osób, treningi strzeleckie zajęcia na bieżni, a także kilkudniowe obozy szkoleniowe. Zajęcia prowadzą trenerzy Marek Rączka i Grzegorz Brejta, a kończy kurs trenerski Vladislav Yankovski - wymienia Anna Koszarek z Podhale Hockey Academy.

W trakcie oficjalnego otwarcia zaprezentowano pokaz treningu na bieżni z udziałem najmłodszych zawodników oraz czynnych graczy hokeja na lodzie, a także krótką rozgrywkę z partnerem Centrum - Hockey Progress Management.

s/ zdj. Michał Adamowski

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 09.06.2021 13:04