Niedzielny mecz hokejowy został odwołany

"Dzisiejszy mecz przeciwko drużynie JKH GKS Jastrzębie zostaje odwołany z powodu potwierdzonego zakażenia kilku zawodników drużyny Tauron Podhale Nowy Targ wirusem SARS-CoV-2" - poinformował klub.
Nowy termin spotkania ma zostać wkrótce ustalony.

Poprzedni mecz hokeiści Tauron Podhale Nowy Targ przegrali na własnym lodzie z Zagłębiem Sosnowiec 0:6 w tercjach 0:3, 0:1, 0:2).

Bramki strzelili: 0:1 Rusłan Baszirow (1), 0:2 Jewgienij Nikiforow (6), 0:3 Rusłan Baszirow (13), 0:4 Jewgienij Nikiforow (31), 0:5 Kamil Sikora (55), 0:6 Andriej Dubinin (57). Szarotki siedziały na ławce kar 10, a sosnowiczanie - 12 minut.

W tabeli 1. miejsce zajmuje Re-Plast Unia Oświęcim, przed GKS Katowice i JKH GKS Jastrzębie. Szarotki zamykają klasyfikacje generalną na 9. miejscu.