Pijana 22-latka uszkodziła kilka samochodów

NOWY TARG. W sobotnią noc, nietrzeźwa nowotarżanka, wracając do domu z imprezy uszkodziła kilka samochodów. Następnie zaparkowała przed blokiem i poszła do mieszkania. Po chwili do jej drzwi zapukali policjanci. Badanie 22-latki wykazało 1,75 promila.
W sobotę po północy policjanci z nowotarskiej komendy otrzymali zgłoszenie o kobiecie, która jadąc audi uszkodziła kilka zaparkowanych samochodów. Następnie zaparkowała auto przed blokiem i weszła do klatki schodowej. Jej samochód miał uszkodzony przód, a na prawym przednim kole nie było opony.

Policjanci ustalili miejsce zamieszkania kierującej i po chwili zapukali do jej drzwi. Badanie stanu trzeźwości wykazało u nowotarżanki 1,75 promila. 22-latka straciła prawo jazdy. Policjanci tej nocy ujawnili co najmniej sześć uszkodzonych pojazdów.

Kobieta odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej wysoka grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Odpowie także za uszkodzenie zaparkowanych pojazdów.

Źródło: KPP Nowy Targ, r/

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 08.08.2022 14:42