Studia PRAWO blisko Podhala. WSB-NLU z nowym kierunkiem studiów. (art. sponsorowany)

Ukończenie szkoły średniej kojarzy się często z koniecznością wyjazdu na studia do miasta oddalonego od dotychczasowego miejsca zamieszkania. Konieczność znalezienia zakwaterowania i utrzymania się z dala od domu rodzinnego w wielu wypadkach okazują się być barierą trudną do pokonania.
Absolwenci szkół średnich na Podhalu wcale nie muszą jednak daleko szukać ośrodków akademickich lub decydować się wyłącznie na studiowanie w Krakowie. Jest opcja znacznie bliżej. Dzięki Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu można studiować na przyszłościowych kierunkach blisko domu!

Studia nieopodal Podhala? Postaw na Nowy Sącz!


Myślisz nad studiami? Nic dziwnego! To dziś podstawa, by móc starać się o dobrze płatną, rentowną pracę. Studia w Nowym Sączu - czy rozważałeś tę opcję? Jeśli nie, to warto pochylić się właśnie nad tą opcją.

Absolwenci szkół średnich, którzy zdawali maturę, stoją przed trudnym wyborem - gdzie iść na studia? Nie każdy chce wyprowadzać się z domu, nie może sobie na to pozwolić, np. z uwagi na zobowiązania, pracę, życie rodzinne czy niepełnosprawność. Dla wielu młodych osób konieczność przeprowadzki w związku z podjęciem studiów oznacza prawdziwą życiową rewolucję.

Doskonałym rozwiązaniem są studia w nowosądeckiej Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University. Oferta uczelni jest niezwykle bogata, a podejście do kształcenia innowacyjne. Prywatna placówka stawia na praktyczne nauczanie, przekazywanie wiedzy przez specjalistów, którzy na co dzień mają styczność z zagadnieniami, o których opowiadają młodym ludziom.Jakie kierunki można studiować w Nowym Sączu?


WSB-NLU to jedna z pierwszych otwartych w Polsce uczelni niepublicznych. Szkoła oferuje możliwość podjęcia studiów na najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych kierunkach w Polsce, jak Informatyka, Zarządzanie, Psychologia, oraz od września 2022 roku - Prawo.

Kierunki oferowane na uczelni pokrywają się z zapotrzebowaniem rynku pracy na fachowców w obszarze IT, nowoczesnego zarządzania, psychologii stosowanej i zawodów prawniczych. Są to też kierunki cieszące się ogromną popularnością wśród absolwentów liceów. Dodatkowo studia prawnicze to absolutna nowość, która weszła do oferty uczelni od roku akademickiego 2022/23.Dodatkowym atutem studiów jest brak restrykcyjnych wymogów rekrutacyjnych. Studiować mogą wszyscy, którzy w odpowiednim terminie złożą komplet wymaganych dokumentów, a o ich sukcesie akademickim przesądzi zaangażowanie w zdobywanie wiedzy w trakcie trwania studiów. Warto zauważyć, że nabór na studia prawnicze na WSB-NLU trwa w tym roku do 15 października. Warto zwrócić także uwagę, że Senat Uczelni przewidział tylko 36 osób na pierwszym roku kierunku.

Studia na WSB-NLU. Dlaczego warto wybrać nowosądecką uczelnię?


Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University to placówka, która wykształciła tysiące specjalistów nie tylko z Polski, ale i całego świata. Jak wspominał rektor - uczelnia istnieje od 1991 r., jest więc jednym z uniwersytetów o najdłuższej historii w kraju.


Do najważniejszych wyróżników szkoły należą:

Dzięki innowacyjności stosowanych metod nauczania, aktywizacji zawodowej i maksymalnemu ukierunkowaniu na aspekty praktycznego zastosowania zdobywanej wiedzy, uczelnia daje swoim absolwentom narzędzia do dynamicznego rozwoju własnej kariery zawodowej. Nie ma więc, co się zastanawiać, ponieważ liczba miejsc na uczelni jest ograniczona! O przyjęciu decyduje kolejność składania podań. Nie warto więc stracić swojej szansy, tylko wziąć udział w rekrutacji jeszcze dziś.

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 23.09.2022 20:00