Szalone Nożyczki w Nowym Targu (kup bilet online!)

Agencja Koncertowa TOMMA zaprasza na spektakl „Szalone Nożyczki” który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu
„Szalone nożyczki” to wyjątkowe teatralne doświadczenie. Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz cieszacy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa.

[YOUTUBE]sfVvburWRq8[/YOUTUBE]

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę ... kto zabił?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm i wtedy do akcji wkracza ... Widz!
W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata!

Obsada:
Dominik Kowalewski - Krzysztof Ibisz/Lesław Żurek
Barbara Markowska - Dominika Gwit
Antoni Wzięty - Leszek Stanek
Edward Wurzel - Alan Andersz
Pani Dąbek - Urszula Dębska/Joanna Kupińska
Michał Tomasiak - Maciej Wilewski

Gościnnie w spektaklu występuje Michał Piróg

Bilety w cenie 90 zł i 80 zł dostępne są m.in. w sprzedaży online na www.JarmarkPodhalanski.pl - zapraszamy do zakupu!

MOK al. 1000-lecia 37 Nowy Targ - 25 maja 2019, godzina 16:00

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 25.05.2019 16:00