Juwenalia w Nowym Targu

Tegoroczne juwenalia Podhalańskie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu odbędą się w dniach 16 - 17 maja, a gwiazdą muzyczną imprezy na Rynku będzie słynny DJ.
16 maja studenci zapraszają całą brać studencką do sportowych zmagań. W trakcie tej imprezy tj. w czwartek na terenie Hali Gorce w Nowym Targu zostanie zorganizowany dzień sportu, podczas którego chętne drużyny będą mogły się zmierzyć w takich dziedzinach sportowych jak : bieg z przeszkodami, koszykówka, piłka nożna lub piłka halowa.

Drugi dzień 17 maja zapowiada także moc atrakcji: przemarsz korowodu ulicami Nowego Targu, odebranie kluczy do miasta od Burmistrza Miasta, konkursy, prezentacje kół naukowych oraz wspaniały wieczór koncertowy na płycie nowotarskiego rynku. Tegoroczną gwiazdą Juwenaliów będzie producent muzyczny i DJ C-Bool, przy czym to nie jedyna atrakcja jaką zaplanowali organizatorzy. Usłyszymy różne gatunki muzyki: od rocka, poprzez hip-hop do pop-u. Następnie na płycie rynku będziemy się bawić przy bitach nadawanych przez formację Vivoo Music do godz. 24.00.

Komitet Organizacyjny Podhalańskich Juwenaliów PPWSZ w Nowym Targu, oprac. r/

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 17.05.2019 20:00