Bezpłatne warsztaty marketingowe z ekspertem Google

Jutro w Cowork Zakopane przy ul. Krupówki 4 (I piętro) o godz. 17.00 odbędą się bezpłatne warsztaty "Jak skutecznie dotrzeć online do zagranicznych klientów”.
Wydarzenie jest wpisane w program tegorocznego Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Partnerem merytorycznym jest projekt Google Internetowe Rewolucje.

Turystyka w XXI wieku to branża niełatwa. Klienci są coraz bardziej wymagający, a komunikacja z nimi wymaga używania nowych narzędzi i kanałów opartych o nowe technologie. Mogą być one sprzymierzeńcem, ułatwiając kontakt z klientami z całego świata. Jak wykorzystywać je najlepiej i najtaniej odpowiemy podczas bezpłatnych warsztatów zorganizowanych przez Lokalną Organizację Turystyczną Made in Zakopane.

Warsztaty poprowadzi Patryk Sarka, ekspert projektu Google Internetowe Rewolucje. Doświadczenie w marketingu internetowym zdobywał od 2002 roku realizując liczne projekty marketingowe dla firm, w tym również firm z branży turystycznej. Obecnie prowadzi konsultacje i doradztwo oraz szkolenia dla firm w zakresie skutecznych działań e-marketingowych w projekcie Google Internetowe Rewolucje będącego częścią międzynarodowego projektu Grow with Google. Prywatnie pasjonat fotografii górskiej i krajobrazowej.

Materiały prasowe, oprac. r/

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 13.06.2019 17:00