Dzień otwarty w Zespole Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce

Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce ma zaszczyt zaprosić uczniów klas siódmych i ósmych na dzień otwarty, który odbędzie się 26 listopada o godz. 11:00.
Zapraszamy wszystkich zdecydowanych i niezdecydowanych. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć i samemu się przekonać, że Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce to idealne miejsce dla kontynuowania nauki i przygotowania się do dorosłego życia.

Oferta edukacyjna na rok 2022/2023 Liceum Ogólnokształcące I A (humanistyczno – artystyczna) – przedmioty w zakresie rozszerzonym: historia, j. polski, j. angielski I B (inżynieryjno – techniczna) – przedmioty w zakresie rozszerzonym: matematyka, fizyka, j. angielski I C (ratowniczo – medyczna) – przedmioty w zakresie rozszerzonym: biologia, chemia, j. angielski I D (wojskowo – policyjna) – przedmioty w zakresie rozszerzonym: matematyka, geografia, j. angielski Technikum Kl. I A technik informatyk (matematyka) Kl. I B technik handlowiec (matematyka) I C Technik żywienia i usług gastronomicznych (chemia) I D Technik ekonomista (matematyka) Szkoła Branżowa Rolnicza I Stopnia I A – Wielozawodowa: fryzjer, stolarz, piekarz, murarz-tynkarz, blacharz samochodowy, blacharz, elektryk, mechanik pojazdów samochodowych, wędliniarz, cukiernik, cieśla, rolnik, obuwnik. I B – kucharz/sprzedawca.

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 26.11.2021 11:00