Nowy wójt Krościenka składa podziękowania. "30 listopada skończyła się w gminie pewna epoka"

Drodzy Mieszkańcy Gminy Krościenko n.D, w niedzielę 30.XI.2014 r. skończyła się w naszej gminie pewna epoka. Dziękuję bardzo tym, którzy wzięli udział w wyborach. Jestem przekonany, że wszystkim nam leży na sercu dobro naszych miejscowości - pisze w liście otwartym do mieszkańców gminy, nowo wybrany wójt Krościenka Jan Dyda.
"Pragnę serdecznie podziękować tym, którzy uwierzyli w zmianę, będzie ona jednak możliwa tylko wtedy, kiedy zaangażujemy się w nią wszyscy. Wyrazy mojego uznania należą się tym, którzy zaangażowali się w kampanię, bez Was zwycięstwo nie byłoby możliwe. Dziękuję.

Gratuluję mojemu kontrkandydatowi Stanisławowi Gawędzie. 46 % to świetny wynik.

Klasę polityka poznaje się po sposobie przyjęcia porażki. Krościenczanie zasługują na to, aby władza została przekazana w sposób bezkolizyjny i godny. Jestem przekonany, że na koniec wykażesz się klasą i szacunkiem do wyborców, którym przecież zawdzięczasz minione 12 lat na fotelu wójta.

Gmina Krościenko n.D to nie Dyda, to nie Gawęda, to nie budynek urzędu gminy, to społeczeństwo naszych miejscowości. Lokalni politycy są wyłącznie po to, żeby służyć całej wspólnocie.

Nie będzie sztucznych podziałów. Krościenko n.D jest centrum naszej gminy i to nie podlega dyskusji. Nie będzie jednak nowoczesnego Krościenka bez dobrze rozwijających się Krośnicy, Grywałdu, Hałuszowej, Kątów, Niwek, Tylki.
Czuje ciężar odpowiedzialności, zapewniam, jestem gotów.

Z wyrazami szacunku, Jan Dyda

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 02.12.2014 13:14