Środa, 16 czerwiec 2021, Imieniny: Aliny, Justyny, Benona
Zakopane i okolice
Clear
12°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
15°
Wiatr: 0.504 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
11°
Wiatr: 2.592 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
15°
Wiatr: 4.14 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
11°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 86 %
Clear
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 87 %

góry

W listopadzie - kolejne weekendowe spotkanie w "Twórczych Bieszczadach" (zdjęcia)

14.10.2010 12:14 / czytano: 808 / powrót

- Można się jeszcze zapisać na weekendowe spotkania z „Fotografią w Twórczych Bieszczadach” jakie odbędą się w weekend 5-7 listopada w okolicach Jeziora Solińskiego (Bieszczady) - przypomina Paweł Brzozowski.

Jak dodaje fotografik - zasadnicza część zajęć obejmuje szerokie spektrum zagadnień związanych z fotografią krajobrazową, jako niecodzienny dodatek uczestników czekać będą też mini-zajęcia z rękodzieła - rzecz niespotykana wśród innych tego typu przedsięwzięć.

Kompleksowe zajęcia - warsztaty fotograficzne prowadzone są w formie wycieczek po najciekawszych miejscach - plenerach fotograficznych - w okolicy (m.in. Solina, Myczkowce, Orelec). Weekendowe warsztaty rozpoczyna wykład poświęcony fotografii oraz degustacja karpackich win i nalewek. W sobotę wyjście na wschód słońca (dla zainteresowanych); między śniadaniem a obiadem plenerowa wycieczka fotograficzna. Popołudniowo-wieczorna część programu to przejazd do najciekawszych obiektów fotograficznych w okolicy, zachód słońca, fotografia nocna, a po powrocie do Zagrody: mini-warsztaty ginących zawodów (np. malowanie na szkle, bibułkarstwo, inne). Możliwe ognisko i/lub oglądanie i dyskusja nad zdjęciami wykonanymi w ciągu dnia. Niedzielny, przedpołudniowy blok zajęć podzielony na dwie części: wyjście plenerowe w najbliższe okolice oraz wykład podsumowujący warsztaty.

Zajęcia prowadzone będą w kameralnej grupie, weźmie w niej udział maksymalnie 15-17 uczestników, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na: www.fotowarsztaty.com.

s/

galeria zdjęć

zobacz także

boks reklamowy
miejsce na reklamę
boks reklamowy
miejsce na reklamę

najczęściej czytane

boks reklamowy
miejsce na reklamę
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij