Poniedziałek, 21 czerwiec 2021, Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
26°
Wiatr: 5.652 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
26°
Wiatr: 3.276 km/h Wilgotność: 79 %
Clouds
26°
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 58 %
Clouds
27°
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
27°
Wiatr: 7.272 km/h Wilgotność: 73 %
Rain
25°
Wiatr: 6.12 km/h Wilgotność: 75 %

9-JEDEN STUDIO - nagrania, nagłośnienie, koncerty, transmisje na żywo

(numer: K06112)
Tetmajera 26
34-400 Nowy Targ
788946921
To wizytówka Twojej firmy?
Ważne by Twój wpis zawsze był aktualny. Jeśli chcesz edytować swoją wizytówkę wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą i prześlemy link do edycji.
Zgłoś błąd.

Specjalizujemy się w nagłośnieniu oraz obsłudze technicznej: eventów, wszelkich wydarzeń muzycznych i rozrywkowych, rozmaitych imprez okolicznościowych, w tym: wesel, urodzin, rocznic, aż po imprezy firmowe, pokazy produktowe czy konferencje. Nasze doświadczenie zbierane na przestrzeni ostatnich lat oraz współpraca z wieloma lokalnymi firmami z branży, pozwala na zapewnienie najlepszej obsługi klienta na każdym etapie realizacji zlecenia.

Każde wydarzenie, impreza, bądź event ma inny charakter, dlatego korzystamy z profesjonalnych systemów nagłośnieniowych firmy Yamaha, a na potrzeby większych wydarzeń czy koncertów istnieje możliwość wykorzystania systemu liniowego firmy NAW, zapewniając równomierne nagłośnienie docelowego obszaru wydarzenia. Do obsługi używany jest profesjonalny cyfrowy wielośladowy mikser audio, z możliwością nagrywania wydarzenia na żywo, aż do 32 sygnałów jednocześnie. Ale to nie wszystko! Jesteśmy zaopatrzeni w sprzęt tylko renomowanych firm, świetnie brzmiące mikrofony dynamiczne, instrumentalne, bezprzewodowe, jak i studyjne oraz kilometry kabli. Wszystko po to, aby wrażenia z każdego wydarzenia były jak najlepsze i spełniły najbardziej wygórowane oczekiwania.

Z nami każde wydarzenie live wejdzie na odpowiedni, wysoki poziom!

Prowadzimy również studio nagrań oraz jesteśmy w stanie dokonać nagrania w dowolnej lokalizacji, w zależności od potrzeby lub złożoności konkretnego przedsięwzięcia.

Nic nie stoi również na przeszkodzi, abyśmy zrealizowali dla Was streaming online, czyli transmisje na żywo z wydarzenia lub koncertu, do których każdy będzie mógł dołączyć za pośrednictwem internetu.

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij