Wtorek, 11 sierpień 2020, Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji
Zakopane i okolice
Clouds
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82
Clouds
18°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 2
Clouds
18°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82
Clouds
21°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 73
Clouds
19°
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 89
Clouds
18°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty

Piotr Majkusiak Coaching Szkolenia Trening Mentalny

(numer: K03872)
---
Nowy Targ
884 33 66 88
Godziny otwarcia:
8-20
To wizytówka Twojej firmy?
Ważne by Twój wpis zawsze był aktualny. Jeśli chcesz edytować swoją wizytówkę wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą i prześlemy link do edycji.
Zgłoś błąd.

KIM JESTEM?
Codziennie praktykuję swoje rytuały zawierające pracę z ciałem, medytację oraz autocoaching. Wszystko co przekazuję sprawdziłem najpierw na sobie, a potem na wielu klientach coachingowych, stąd pewność, że wszystko czego uczę jest skuteczne i wpłynie pozytywnie na Twoje życie. Moja misja to pomaganie ludziom za pomocą NLP, nowoczesnej psychologii, hipnozy, medytacji oraz pracy z ciałem w osiągnięciu maksimum ich możliwości mentalnych, emocjonalnych, fizycznych i duchowych

CO OFERUJĘ?
+COACHING Spotkanie w cztery oczy podczas którego, wspólnie zajmiemy się zagadnieniami, nad którymi chcesz pracować. To Ty określasz cel i temat spotkania, dlatego możesz mieć pewność, że wszystkie metody które zastosujemy będą dobrane i dostosowane specjalnie dla Ciebie. Ja będę Twoim pomocnikiem w osiąganiu trwałych rezultatów. +WARSZTAT Zajęcia skupione na wykonywaniu ćwiczeń, pracy nad samym sobą i zdobywaniu wiedzy w praktyce, poprzez wykonywanie zadań samemu, w parach lub w grupach. Skupienie na mniejszej ilości wiedzy, przy jednoczesnym zdobyciu wiedzy teoretycznej jak i praktycznej.
+SZKOLENIE Najbardziej uniwersalny typ pracy w grupach, więcej wiedzy teoretycznej niż w Warsztacie, mniej wykonywanych ćwiczeń głównie samemu, czasem w parach. Najprzyjemniejszy dla uczestników rodzaj szkolenia. +SPEECH Nastawiony na zdobycie wiedzy teoretycznej, praktycznie bez wykonywania ćwiczeń. Bardzo często przyjmujący formę power speechu ? speechu mającego zmotywować. Idealny dla dużych grup, lub uczestników zależącym na wiedzy teoretycznej.

DLA KOGO?
Dla osób które chcą się rozwijać, popracować nad swoimi emocjami, przekonaniami, przeszłością, przyszłością, relacjami czy całą sferą mentalną.
Dla osób, które prowadzą firmę i chcą podnieść kompetencje personelu z zakresu komunikacji, zarządzania czasem, efektywnością, motywacją.

Piotr Majkusiak

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 

Ośrodek Rozwoju Osobistego

Ośrodek Rozwoju Osobistego oferuje Państwu usługi z różnych branż.
Prowadzimy działalność szkoleniową, badawczą, edukacyjną, doradczą i terapeutyczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Rabka-Zdrój

Pracuj-Legalnie.PL

Nasza firma Pracuj-Legalnie.PL oferuje szeroki wachlarz doradztwa oraz usług konsultacyjno - informacyjnych z obszaru pobytu oraz zatrudniania cudzoziemców na terytorium Polski. Z uwagi na to, iż cudzoziemcy ...

Jabłonka

Europropo

DOTACJE DLA MIKROPRZEDSIĘBIORSTW na terenach wiejskich w ramach programu PROW

Planowany termin naboru wniosków - czerwiec / lipiec 2011 r.
Bezpłatna analiza możliwości pozyskania ...

Limanowa

Firma Szkoleniowo-Doradcza Agnieszka Ligas-Pawlińska

Pełna obsługa firm w zakresie bhp, pełnienie obowiązków Służby bhp, szkolenia wstępne oraz okresowe bhp, szkolenia ppoż, szkolenia z zakresu pierwszej pomocy

Nowy Targ

EMEF BHP i Gospodarka Odpadami

Jesteśmy firmą świadczą usługi BHP i Gospodarki Odpadami. Przeprowadzamy szkolenia wstępne i okresowe BHP. Pomagamy w obsłudze Bazy Danych Odpadowych.

Nasze usługi:

- ...

Nowy Targ
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij