Sobota, 14 grudzień 2019, Imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 94
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Bardzo dobra

katalog firm » Doradztwo i szkolenia

Piotr Majkusiak Coaching Szkolenia Trening Mentalny (numer: K03872)

KIM JESTEM?
Codziennie praktykuję swoje rytuały zawierające pracę z ciałem, medytację oraz autocoaching. Wszystko co przekazuję sprawdziłem najpierw na sobie, a potem na wielu klientach coachingowych, stąd pewność, że wszystko czego uczę jest skuteczne i wpłynie pozytywnie na Twoje życie. Moja misja to pomaganie ludziom za pomocą NLP, nowoczesnej psychologii, hipnozy, medytacji oraz pracy z ciałem w osiągnięciu maksimum ich możliwości mentalnych, emocjonalnych, fizycznych i duchowych

CO OFERUJĘ?
+COACHING Spotkanie w cztery oczy podczas którego, wspólnie zajmiemy się zagadnieniami, nad którymi chcesz pracować. To Ty określasz cel i temat spotkania, dlatego możesz mieć pewność, że wszystkie metody które zastosujemy będą dobrane i dostosowane specjalnie dla Ciebie. Ja będę Twoim pomocnikiem w osiąganiu trwałych rezultatów. +WARSZTAT Zajęcia skupione na wykonywaniu ćwiczeń, pracy nad samym sobą i zdobywaniu wiedzy w praktyce, poprzez wykonywanie zadań samemu, w parach lub w grupach. Skupienie na mniejszej ilości wiedzy, przy jednoczesnym zdobyciu wiedzy teoretycznej jak i praktycznej.
+SZKOLENIE Najbardziej uniwersalny typ pracy w grupach, więcej wiedzy teoretycznej niż w Warsztacie, mniej wykonywanych ćwiczeń głównie samemu, czasem w parach. Najprzyjemniejszy dla uczestników rodzaj szkolenia. +SPEECH Nastawiony na zdobycie wiedzy teoretycznej, praktycznie bez wykonywania ćwiczeń. Bardzo często przyjmujący formę power speechu ? speechu mającego zmotywować. Idealny dla dużych grup, lub uczestników zależącym na wiedzy teoretycznej.

DLA KOGO?
Dla osób które chcą się rozwijać, popracować nad swoimi emocjami, przekonaniami, przeszłością, przyszłością, relacjami czy całą sferą mentalną.
Dla osób, które prowadzą firmę i chcą podnieść kompetencje personelu z zakresu komunikacji, zarządzania czasem, efektywnością, motywacją.

Piotr Majkusiak

informacje o firmie

Godziny otwarcia
8-20
Adres
---
Miejscowość
Nowy Targ

dane kontaktowe

Telefon
884 33 66 88
E-mail
napisz wiadomość
Strona www
www.piotrmajkusiak.pl
reklamy google

lokalizacja na mapie

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij