Wtorek, 02 marzec 2021, Imieniny: Heleny, Henryka, Halszki
Rabka Zdrój i okolice
Clear
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 46
Clear
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 46
Clear
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 46
Clear
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 57
Clear
Wiatr: 5.112 km/h Wilgotność: 53
Clear
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 46
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra

Konserwacje pojazdów Wojciech Górnik

(numer: K02985)
Nadwodnia 22
34-532 Czarna Góra
661 091 742
Godziny otwarcia:
7-20
To wizytówka Twojej firmy?
Ważne by Twój wpis zawsze był aktualny. Jeśli chcesz edytować swoją wizytówkę wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą i prześlemy link do edycji.
Zgłoś błąd.

Wykonujemy profesjonalne konserwacje wszelkich pojazdów osobowych, 4x4 oraz dostawczych włącznie z elementami blacharskimi. Wyróżnia nas profesjonalizm terminowość fachowe doradztwo. Pojazd jest dokładnie myty osuszany stara konserwacja usuwana rdza zdrapana elementy pordzewiałe, uszkodzone wymieniane. Wykorzystujemy najlepsze materiały dostępne na rynku podkład epoksydowy oraz środki antykorozyjne VALVOLINE Tectyl.

Nasz zakład sprawnie i szybko świadczy usługi wulkanizacyjne. Profesjonalnie wymienimy opony sezonowe dla samochodów osobowych i dostawczych. Bardzo dokładne wyważenie kół, to nasz priorytet brak wyważonych kół może grozić zniszczeniem zawieszenia i mniejszym komfortem jazd. Koła powinno się wyważać co ok. 10 tys. km. Do naprawy opon i dętek stosujemy kołki, sznury, łaty oraz uzupełnianie ubytków. Wyróżniamy się tym, że każdy klient jest traktowany indywidualnie.

Wykonujemy różnego rodzaju drobne naprawy związane z Państwa pojazdami. Wszelkie naprawy wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami, jesteśmy doświadczeni oraz odpowiednio wykwalifikowani, a ceny konkurencyjne. Dokładamy wszelkich starań, aby klient był zadowolony i wrócił do nas w przyszłości. Staramy się wykonywać zawód mechanika, a nie jak to w innych warsztatach, czyli wymieniać części po kolei aż się trafi na zepsutą. Jesteśmy uczciwą firmą szanującą naszych klientów dla nas klient oraz jego oczekiwania są numerem jeden.

http://autokonserwacja.podhale.pl
661 091 742

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij