Poniedziałek, 01 czerwiec 2020, Imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany
Jabłonka i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Clouds
12°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Clouds
14°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Clouds
17°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 36
Clouds
14°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Clouds
13°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 50
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty

Centrum Pogrzebowe Kamieniarstwo.

(numer: K05343)
Norwida 59
34-400 Nowy Targ
515540000

W tych trudnych dla Państwa chwilach zadbamy o organizacje uroczystości pogrzebowych. Usługi świadczymy z największym poszanowaniem wszelkich zasad etyki zawodowej.

Mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie na wszystkich etapach organizacji pogrzebu. Każdą ceremonię przygotowujemy według potrzeb i życzeń klienta z rzetelnością, empatią oraz pełnym zaangażowaniem.

Organizowane przez nas pogrzeby katolickie, świeckie (prowadzone przez mistrza ceremonii) oraz w innych obrządkach religijnych, odbywają się w sposób godny, gwarantujący oddanie szacunku zmarłemu podczas jego ostatniej drogi.

Nasz zakład jest wyposażony w nowoczesną, ogrzewaną, klimatyzowaną kaplicę, starannie zaprojektowaną i wykonaną z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ciała osób zmarłych są przygotowywane do pogrzebu lub kremacji przez specjalistę z zakresu profesjonalnego przygotowywania zwłok, a następnie przechowywane w chłodni z innowacyjnym systemem chłodzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroką gamę trumien, urn, krzyży, tabliczek, zniczy w konkurencyjnych cenach. Zapewnimy również oprawę florystyczną i muzyczną pochówku. W cenie pogrzebu załatwiamy wszystkie formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego, ZUS i KRUS. Zajmujemy się transportem ciała spoza granic Polski. Dysponujemy flotą pojazdów transportowych, konduktowych również melexem na wąskich alejach cmentarnych. Przygotowujemy grób w zakresie wykopania, murowania, ekshumacji, obniżenia szczątków tzw. pogłębiania i przygotowywania fundamentów pod pomniki. Przy naszym zakładzie znajdą Państwo wiele
miejsc parkingowych.

Telefon Całodobowy: 515540000

Ważne by Twój wpis zawsze był aktualny. Jeśli chcesz edytować swoją wizytówkę kliknij i wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą i prześlemy potrzebne dane.

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij