Środa, 13 listopad 2019, Imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna
Jabłonka i okolice
Rain
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Rain
13°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra

katalog firm » Usługi pogrzebowe

Centrum Pogrzebowe Kamieniarstwo. (numer: K05343)

W tych trudnych dla Państwa chwilach zadbamy o organizacje uroczystości pogrzebowych. Usługi świadczymy z największym poszanowaniem wszelkich zasad etyki zawodowej.

Mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie na wszystkich etapach organizacji pogrzebu. Każdą ceremonię przygotowujemy według potrzeb i życzeń klienta z rzetelnością, empatią oraz pełnym zaangażowaniem.

Organizowane przez nas pogrzeby katolickie, świeckie (prowadzone przez mistrza ceremonii) oraz w innych obrządkach religijnych, odbywają się w sposób godny, gwarantujący oddanie szacunku zmarłemu podczas jego ostatniej drogi.

Nasz zakład jest wyposażony w nowoczesną, ogrzewaną, klimatyzowaną kaplicę, starannie zaprojektowaną i wykonaną z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ciała osób zmarłych są przygotowywane do pogrzebu lub kremacji przez specjalistę z zakresu profesjonalnego przygotowywania zwłok, a następnie przechowywane w chłodni z innowacyjnym systemem chłodzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroką gamę trumien, urn, krzyży, tabliczek, zniczy w konkurencyjnych cenach. Zapewnimy również oprawę florystyczną i muzyczną pochówku. W cenie pogrzebu załatwiamy wszystkie formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego, ZUS i KRUS. Zajmujemy się transportem ciała spoza granic Polski. Dysponujemy flotą pojazdów transportowych, konduktowych również melexem na wąskich alejach cmentarnych. Przygotowujemy grób w zakresie wykopania, murowania, ekshumacji, obniżenia szczątków tzw. pogłębiania i przygotowywania fundamentów pod pomniki. Przy naszym zakładzie znajdą Państwo wiele
miejsc parkingowych.

Telefon Całodobowy: 515540000

informacje o firmie

Adres
Norwida 59
Miejscowość
34-400 Nowy Targ

dane kontaktowe

Telefon
515540000
E-mail
napisz wiadomość
Strona www
www.CPiKnowytarg.pl

zdjęcia

reklamy google

lokalizacja na mapie

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij