Sobota, 14 grudzień 2019, Imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy
Zakopane i okolice
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 80
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 80
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 80
Rain
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 75
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 80
Snow
Wiatr: 33.48 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra

katalog firm » Usługi inne

Haftowane Produkty - Haft Komputerowy - Nowy Targ- Podhale (numer: K05459)

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem haftów komputerowych na różnego rodzaju produktach tekstylnych. Korzystamy z wysokiej klasy sprzętu, gwarantującego precyzyjne i estetyczne wykonanie haftów.

Postawiliśmy na haft komputerowy, bo to jedna z najbardziej trwałych, ale i ekskluzywnych metod znakowania. W ofercie posiadamy różnego rodzaju nici, nie tylko w szerokiej palecie kolorystycznej, by móc zaoferować indywidualne, unikatowe realizacje.

? Odzież firmowa - Indywidualny haft wykonany na odzieży firmowej, to nie tylko widoczna jakość i trwałość. To przede wszystkim atrakcyjny sposób na przedstawienie identyfikacji wizualnej firmy. Możliwość wykonania haftu firmowego loga, hasła reklamowego lub innych wybranych przez Klienta elementów.

? Czapki - Połączenie funkcjonalności z budowaniem świadomości marki? Haft wykonany na czapkach spełnia tak powstałe wymagania rynkowe. Jest to sposób na wyróżnienie się na rynku, skuteczną walkę z konkurencją, przy zachowaniu praktycznych walorów produktu użytkowego.

? Ręczniki - Haft komputerowy na ręcznikach zyskuje na popularności, bo daje szansę na stworzenie unikalnego, spersonalizowanego upominku dla najbliższych. Innym zaś razem staje się świetnym pomysłem na urozmaicenie aranżacji łazienki lub kuchni.

? Naszywki - Podejmujemy się realizacji haftów komputerowych na naszywkach, uwzględniając indywidualne potrzeby Klientów, doradzając, inspirując i spełniając wszystkie wymagania stawiane tego typu produktom.

informacje o firmie

Adres
Kolejowa 2
Miejscowość
34-400 Nowy Targ

dane kontaktowe

Telefon
798 649 197
E-mail
napisz wiadomość
Strona www
haftowaneprodukty.pl
reklamy google

lokalizacja na mapie

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij