Poniedziałek, 25 marzec 2019, Imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława
Szczawnica i okolice
Rain
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Rain
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Rain
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Rain
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Rain
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Rain
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra

ogłoszenia

Szkolenie i Hotel dla psów "Kudłata Banda" (numer: 717775)

Dodano tydzień temu, 17.03.2019 13:13
Szkolenie i Hotel dla psów "Kudłata Banda"
Nasz Hotel znajduje się w Zaskalu, 3km od Nowego Targu, 14km od Białki Tatrz. i 18km od Zakopanego. Dysponujemy 5 ogrzewanymi w pełni wyposażonymi kojcami. Posiadamy również miejsce w naszym domu, z myślą o tych psach, które szczególnie źle znoszą rozstania z właścicielem. Zapewniamy cało dobową opiekę nad psem. Istnieje możliwość dodatkowych zajęć z dyplomowanym treserem i behawiorystą. Do dyspozycji psów jest również ogród i tereny spacerowe w okolicy. DO HOTELU NIE PRZYJMUJEMY PSÓW AGRESYWNYCH, CHORYCH I SUK W OKRESIE RUI.
Zaskale ul. Kościelna 5 tel. 602 232 625 e-mail: kudlatabanda@interia.pl
Zapraszamy!

dane kontaktowe

Telefon:
602 232 625
E-mail:
napisz wiadomość

reklama

informacja

Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
 
reklamy google
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij