Wtorek, 19 marzec 2019, Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 60
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra

ogłoszenia

Wylewki maszynowe tynki. (numer: 832704)

Dodano tydzień temu, 10.03.2019 12:55
Oferujemy profesjonalne wykonanie wylewek maszynowych z mixokreta na terenie województwa małopolskiego . Poziomy nanosimy laserowo ,wylewki zacierane mechanicznie, powierzchnie równe gładkie niepylące. Wylewki wykonujemy ze swoim materiałem jak i z materiałów powierzonych. Zapraszamy do współpracy klientów prywatnych jak i firmy możliwość wystawienia FVAT. Posiadamy w stałej sprzedaży granulat styropianowy.

dane kontaktowe

Telefon:
531307735
E-mail:
napisz wiadomość

zdjęcia

reklama

informacja

Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
 
reklamy google
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij