Środa, 18 wrzesień 2019, Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 48
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 48
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 48
Clouds
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 48
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 48
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra

ogłoszenia

OCIEPLANIE PIANĄ POLIURETANOWĄ - PODHALE (numer: 858912)

Dodano tydzień temu, 11.09.2019 22:14
Jesteśmy doświadczoną, ambitną i prężnie rozwijającą się firmą, która działa na polskim rynku w branży izolacyjnej pianką PUR. Naszą specjalnością są przede wszystkim izolacje termiczne, akustyczne oraz hydroizolacje pianą poliuretanową (PUR), PODHALE i okolice, to główny obszar naszej działalności.

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie firmy marki GRACO - lidera wśród producentów reaktorów do natrysku poliuretanu. Współpracujemy z firmami PURINOVA , DEMILEC oraz COVESTRO które należą do ścisłej czołówki producentów systemów poliuretanowych

Profesjonalizm, rzetelność, sumienność i niezawodność to główne atuty firmy. Nasze doświadczenie można przeliczyć w tysiącach m2 wykonanych izolacji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i innowacyjnych technologii, jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość i trwałość naszych produktów i usług.

TEL. 604-775-871
www.budziak-izolacje.pl
Facebook / Budziak Izolacje Natryskowe

dane kontaktowe

Telefon:
604775871
E-mail:
napisz wiadomość

zdjęcia

reklama

informacja

Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.

reklama

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
 
reklamy google
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij