Czwartek, 27 luty 2020, Imieniny: Romana, Makarego, Lutomira
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 80
Snow
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 89
Snow
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 93
Snow
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 74
Snow
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 94
Clouds
-0°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra

ogłoszenia

Angielski - Finanse i Bankowość - nauka i korepetycje (numer: 862583)

Dodano 4 dni temu, 23.02.2020 14:24
Angielski - Nauka i korepetycje dla pracowników , Menadżerów Banków i Instytucji Finans.

Poziom: średni i zaawansowany. A1-C2.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Kierunek - Zarządzanie i Marketing oraz Absolwentem Studiów Podyplomowych na Uniwersytecie w Stockholmie na kierunku - Bankowość i Finanse.

Mam ponad 15 - letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego oraz korepetycjach dla młodzieży , studentów , dorosłych i kadry menedżerskiej , od poziomu A1 , B2 , C1, C2, CAE oraz FCE, ze szczególnym naciskiem na Business English.
Wykorzystuję praktykę w nauczaniu w szkołach językowych jako lektor, w pracy w biurze tłumaczeń oraz wieloletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich , w największych firmach handlowo-usługowych oraz instytucjach finansowych w Polsce.
. Obszar działania:
- Kraków - dowolna dzielnica,
- Zakopane, Rabka Zdrój, Czarny Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Skomielna Biała, Ludźmierz, Waksmund i Nowy Targ

dane kontaktowe

Telefon:
512157870
E-mail:
napisz wiadomość

reklama

informacja

Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.

reklama

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
 
reklamy google
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij