Niedziela, 22 wrzesień 2019, Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Szczawnica i okolice
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
10°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra

ogłoszenia

Subaru Outback (numer: 863968)

Dodano 3 dni temu, 19.09.2019 09:05
Do sprzedania Subaru Outback z roku 2015 kupione w polskim salonie, serwisowane, bezwypadkowe z pełną historią i dokumentacją, od pierwszego właściciela. Silnik 2,5 benzyna, mocny i oszczędny, napęd 4x4 stały, stai idealny pod kadym względem. Bardzo bogate wyposażenie - klima, elektryka, audio, szyberdach etc. Samochód do zobaczenia w Nowym Targu, można go też sprawdzić w dowolnym serwisie. Auto jest na oponach letnich, ale posiada też komplet opon zimowych.

dane kontaktowe

Telefon:
790473860
E-mail:
napisz wiadomość

zdjęcia

reklama

informacja

Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.

reklama

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
 
reklamy google
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij