Wtorek, 19 listopad 2019, Imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 79
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 79
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra

ogłoszenia

Wypożyczalnia Nart- Serwis Narciarski- Obsługa Gości - GO!Ski Zakopane (numer: 864038)

Dodano 10 tygodni temu, 04.09.2019 13:31
Zapraszamy mężczyzn w wieku od 18 do 29 lat.

OFERTA I
Obsługa Gości, przygotowanie dla Klientów sprzętu narciarskiego i snowboardowego

Wymagania - Szukamy pracowitych osób z doświadczeniem w pracy i dobrą znajomością języka angielskiego w mowie. Jeżeli wcześniej nie pracowałeś w zawodzie, ale znasz dobrze angielski, szybko się uczysz i potrafisz pracować w zespole to także skontaktuj się z nami już teraz!

OFERTA II
Wykonanie serwisu Narciarskiego i Snowboardowego

Wymagania - Osoby z doświadczeniem w pracy jako serwisant. Wykonujemy serwis ręczny i maszynowy używając sprzętu firmy Wintersteiger. Jeżeli wcześniej nie pracowałeś w zawodzie, ale masz zdolności manualne w pracy, lubisz wykonywać różnego rodzaju prace remontowe i zręcznościowe, szybko się uczysz, to także skontaktuj się z nami już teraz!

Wyślij swoje CV już teraz a staniesz przed szansą od Grudnia zdobycia dochodowej pracy na sezon, cennego doświadczenia i nowych umiejętności!

Zapraszamy
www.zakopane-goski.pl

dane kontaktowe

Telefon:
692987940
E-mail:
napisz wiadomość

zdjęcia

reklama

informacja

Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.

reklama

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
 
reklamy google
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij