Niedziela, 23 luty 2020, Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Jabłonka i okolice
Rain
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 86
Rain
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 86
Rain
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 86
Rain
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 100
Rain
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 86
Rain
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra

ogłoszenia

Praca w piekarni na stanowisku piekarza, ciastowego lub piecowego. (numer: 869323)

Dodano 4 dni temu, 19.02.2020 09:54
Piekarnia Zaremba (Zakopane ul. Jaszczurówki 10) poszukuje piekarza (od zaraz), ciastowego lub piecowego. Szukamy osób, które są chętne do pracy i mają doświadczenie na proponowanym stanowisku. Gwarantujemy odpowiednie wynagrodzenie, ubezpieczenie oraz inne opłaty związane z umową o pracę. Potrafimy docenić zaangażowanie włożone w wykonywane obowiązki oraz chęci do pracy. Zapewniamy stałą pracę w miłym i zgranym zespole. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

dane kontaktowe

Telefon:
602759709
E-mail:
napisz wiadomość

reklama

informacja

Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.

reklama

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
 
reklamy google
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij