Wtorek, 10 grudzień 2019, Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 74
Clouds
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Clouds
-2°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 85
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra

ogłoszenia

Kompleksowe prace dopiepleniowe (numer: 874573)

Dodano wczoraj, 09.12.2019 18:52
Oferujemy kompleksowe prace dopiepleniowe. Kierując się myslą że elewacja jest wizytówką twojego domu wszystkie zlecenia wykonujemy z najwyższą starannością. Używamy materiałów renomowanych systemów co jest gwarancją jakości i trwałości naszych usług. Wystawiamy fakturę vat, która możliwia skorzystanie z dotacji W ramach programu " czyste powietrze". Zapraszamy do kontaktu. Obmiar, doradztwo i wycena gratis.

dane kontaktowe

Telefon:
883234334
E-mail:
napisz wiadomość

reklama

informacja

Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.

reklama

wyślij wiadomość

Podaj sumę cyfr aby wysłać formularz
 
 
reklamy google
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij