Czwartek, 16 września 2021, Imieniny: Edyty, Kornela, Kamili
Rabka Zdrój i okolice
-
brak pomiaru
Clouds
25°
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 49 %
Clouds
25°
Wiatr: 4.032 km/h Wilgotność: 52 %
Clouds
21°
Wiatr: 4.572 km/h Wilgotność: 53 %
Clouds
25°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 50 %
Clouds
23°
Wiatr: 3.852 km/h Wilgotność: 67 %

ogłoszenia

Dodano 4 dni temu, 12.09.2021, 19:00

Okna Polak Sprzedaż Montaż Serwis Okien i Drzwi (numer: 955791)

Zadzwoń - przyjedziemy - doradzimy - wycenimy! Firma Okna Polak Stefan Polak specjalizuje się w sprzedaży i montażu wysokiej jakości stolarki aluminiowej i PCV produkowanej na wymiar. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę drzwi i okien, rolety oraz parapety. Oferujemy również usługi serwisowe w zakresie stolarki budowlanej takie jak naprawa, regulacja okien, drzwi balkonowych, drzwi wejściowych, wymiana szyb, klamek, uszczelek oraz okuć okiennych. Wykonujemy darmowy pomiar i wycenę.

reklama

informacja

Uwaga! Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl w ramach którego działa niniejszy system ogłoszeń drobnych przypomina, że nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność zamieszczanych ogłoszeń. Warunki zamieszczanych ofert, stan i jakość oferowanych produktów czy usług nie są przez nas weryfikowane, podobnie jak uczciwość zamieszczanych ofert pracy.
Prosimy o rozważne korzystanie z prezentowanych ofert i samodzielną ich weryfikacje – przestrzegamy przed pochopnym podawaniem danych osobowych, numerów pin, pesel i innych mogących zostać wykorzystany na szkodę osób trzecich.

reklama

wyślij wiadomość

Wiadomość *
Imię i nazwisko *
E-mail *

inne ogłoszenia użytkownika

OKNA POLAK

Zadzwoń - przyjedziemy - doradzimy - wycenimy! Firma Okna Polak Stefan Polak specjalizuje się w sprzedaży ...

Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij