Nowy Targ i Zakopane nie organizują zabaw sylwestrowych "pod chmurką" - podhale24.pl
Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Rabka Zdrój
Clouds
-3°
Wiatr: 8.748 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
-3°
Wiatr: 9.612 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
-3°
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
-2°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
-1°
Wiatr: 8.712 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
-4°
Wiatr: 8.352 km/h Wilgotność: 90 %
Jakość powietrza
50 %
Nowy Targ
8 %
Zakopane
44 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 25 | 50 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 4 | 8 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
13.12.2007, 13:00 | czytano: 1158

Nowy Targ i Zakopane nie organizują zabaw sylwestrowych "pod chmurką"

PODHALE. Właściwie tylko w Rabce mieszkańcy i turyści mogą liczyć na sylwestrową zabawę pod gołym niebem, zorganizowaną dla nich przez władze miasta.

Robert Miśkowiec
Robert Miśkowiec

Nie wiesz co robić w sylwestra? Masz pecha - władze podhalańskich miasta odchodzą bowiem od tradycji organizowania sylwestrowo-noworocznych imprez "pod chmurką".

Nowy Targ nie organizuje sylwestrów od dobrych kilku lat, choć co roku na Rynku nowotarżanie spontanicznie spotykają się wspólnie przywitać Nowy Rok.

Także władze Zakopanego, po dyskusji, uznały, że stolica Tatr nie powinna kopiować pomysłów z Krakowa czy Warszawy. Turystów zapraszają do Hotelu Kasprowy Mercure na Tatrzańską Pastorałkę koncert kolęd w wykonaniu Hani Chowaniec-Rybki oraz kapeli góralskiej i Tatrzańskiego Chóru "Szumny".

Imprezę sylwestrową organizuje Szczawnica, wspólnie z Grupą Żywiec. W uzdrowisku w namiocie pod Palenicą wystąpią gwiazdy takie jak Golden Life, ale impreza jest płatna, a biletów i tak już nie ma.

Miejski sylwester jest za to w Rabce. Rabczanie przyjście Nowego Roku witać będą w amfiteatrze przy ul. Chopina. W programie są m.in.: sylwestrowa dyskoteka, występ grupy cheerleaderek "Venus", noworoczne życzenia burmistrza miasta, pokaz ogni sztucznych; prowadzenie Mariusz Kuś. W trakcie imprezy będzie prowadzona sprzedaż baloników na rzecz dzieci chorych na mukowiscydozę.

ryb/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas