Czwartek, 28 maj 2020, Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma
Jabłonka i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 50
Clouds
12°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 50
Clouds
13°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 50
Rain
14°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 82
Rain
12°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 72
Clouds
14°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 50
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
26.11.2015, 18:40 | czytano: 1637

Sokół Orkestar na Zdravo! (zdjęcia)

zdj. Krzysztof Garbacz

NOWY TARG. W Miejskim Ośrodku Kultury wystąpił zespół Sokół Orkestar. Koncert był częścią imprezy „Zdravo! Spotkania z kulturą Chorwacką”

"Muzyka zespołu Sokół Orkestar jest odzwierciedleniem fascynacji muzyką etniczną zwłaszcza tą wykonywaną na instrumentach dętych blaszanych. Jest to więc jednocześnie próba uchwycenia ogólnosłowiańskiego temperamentu i sposobu odczuwania muzyki" - czytamy w opisie wydarzenia.

Zespół tworzą: Przemek Sokół - instrumenty dęte, wokal, Piotr Bednarczyk - trąbka, Bartosz Dąbrowski - trąbka, Jarosław Meus - gitary, wokal, Konrad Ligas i Jakub Mietła - akordeon, Krzysztof Wyrwa - gitara basowa, Łukasz Kurzydło - instrumenty perkusyjne oraz Grzegorz Bauer – perkusja.

opr.s/ zdj. Krzysztof Garbacz
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
stan19:45, 26 listopada 2015
Świetny koncert , świetna kapela.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij