Czwartek, 28 maj 2020, Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma
Jabłonka i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 54
Clouds
14°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 54
Clouds
16°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 54
Clouds
18°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 63
Clouds
16°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 54
Clouds
15°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 54
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
21.01.2016, 15:00 | czytano: 2592

Narciarskie patrole nowotarskiej policji

Na wyciągu narciarskim Palenica w Szczawnicy nowotarscy policjanci rozpoczęli służbę na stokach. Funkcjonariusze na nartach, jak co roku, pilnują porządku i reagują na niebezpieczne i niezgodne z prawem sytuacje.

Ich podstawowym zadaniem jest działanie prewencyjne. Często także zapewniają pomoc przedmedyczną, gdy dojdzie do wypadku z udziałem narciarzy czy snowboardzistów.

Na stoku w Szczawnicy policjantów z Nowego Targu wspierali żołnierze z Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Krakowie oraz ratownik Grupy Podhalańskiej GOPR z Sekcji Operacyjnej w Szczawnicy.

reklama


Policjanci w czasie zimowych ferii pojawiać będą się na stokach, by dbać o bezpieczeństwo podczas zimowego wypoczynku. Patrolować będą nie tylko nartostrady, ale także ich okolice, drogi dojazdowe i parkingi. Przypominać będą o obowiązku używania w czasie jazdy kasku ochronnego konstrukcyjnie do tego przystosowanego przez osoby do ukończenia 16 roku życia. Zwracać będą szczególną uwagę na osoby uprawiające narciarstwo lub snowboarding będąc pod wpływem alkoholu lub środka odurzającego oraz na osoby zagrażające brawurowym zachowaniem innym uczestnikom zimowego wypoczynku


Źródło: KPP Nowy Targ
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Smok19:18, 24 stycznia 2016
Dodam tylko z doświadczenia, że miałem przypadek, jak dzwoniła do mnie policja z pewego posterunku w kraju, na drugim końcu Polski i powiedzieli mi: dzień dobry z tej strony policja w xxx prosze sie przedstawić. Hahahahah. A znajomemu jak zabrali laptok, bo coś tam chcieli szukać czegoś do tylka to po pół roku oddali wraz z sądowym nakazem udostępnienia hasła do tego sprzętu. HAHAHAHAHAHAH.


Zlikwidować jak SM, bezpieczniej by było, nie jeździło by tyle radiolek z kierującymi ze słuchawką przy uchu, kto po mieście łazi ten wie. PiS YOŁ!
nogaty18:52, 22 stycznia 2016
Brawo orcyk!Góralska herbata ino w lesie głęboko pod śniegiem.
bki10:08, 22 stycznia 2016
Odkąd zlikwidowali SM widzę więcej policji na ulicach. Słowo honoru! Kiedyś dwaj szli ulicą Kościuszki, sprawdzaja trzeźwość kierowcow, sa nawqet na wyciagach.Brawo.
orcyk09:36, 22 stycznia 2016
Jeszcze chwila i pierdn*ć bez ochrony nie będzie można. Świat ku samozagładzie zmierza
upsss...07:44, 22 stycznia 2016
I dobrze. Niech chłopaki pilnują.Pomysł jest ok.
prawda zwyciezy23:43, 21 stycznia 2016
no raczej, co ma panstwowa sluzba do prywatnych terenow turystyczno-rekreacyjnych!
Smok19:38, 21 stycznia 2016
To jedno Pani(e) kto za to płaci, drugie zaś to widać jak ciągnie do pozowania f-szy, do tego się najlepiej nadają!
Kto za to płaci?18:44, 21 stycznia 2016
Marnotrawstwo publicznych pieniędzy na prywatnych wyciągach.Do pilnowania porządku niech sobie zatrudnią ochroniarzy.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij