Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Jabłonka i okolice
Rain
17°
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 97
Rain
17°
Wiatr: 9.036 km/h Wilgotność: 97
Rain
13°
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 97
Rain
14°
Wiatr: 5.508 km/h Wilgotność: 97
Clouds
17°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 92
Clouds
11°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 98
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
23.06.2016, 23:21 | czytano: 1145

TPN proponuje: "spotkajmy się i porozmawiajmy o tym co dla Was jest ważne, co chcielibyście zmienić, co mogłoby działać lepiej"

ZAKOPANE. Tatrzański Park Narodowy zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach na temat strategii udostępniania Parku. Zajęcia odbędą się 28 i 29 czerwca w Zakopanem. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do piątku 24 czerwca.

"Masz pomysł, jak powinien zmieniać się Tatrzański Park Narodowy? A może jest idealnie? Chętnie posłuchamy, co masz do powiedzenia! Tworzenie strategii nie jest możliwe bez waszego udziału. Wiemy, że są wśród Was osoby, które regularnie odwiedzają Tatry, mają wiele ciekawych obserwacji i pomysłów. Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym co dla Was jest ważne, co chcielibyście zmienić, co mogłoby działać lepiej" - piszą w zaproszeniu organizatorzy.

Warsztaty odbędą się w dyrekcji TPN w Kuźnicach w godz. 9.00-15.00.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Szczegóły na stronie TPN.

s/
najnowsze informacje
komentarze
Tom11:57, 25 czerwca 2016
Ludzie byli prosić tpn o to żeby przywrócić samo wyrob bo z tego ok 200rodzin utrzymywalo swoje rodziny średnio rodzina na Podhalu to ok 5osob daje nam to ok 1000osób którzy zostani olani przez obecnego dyrektora całkowicie. Następni ludzie też prosili o samo wyrob i o to żeby nie robić rezerwatów ścisłych ponieważ miejscowi korzystają z lasów na wie sposobów tak ze rozmowy raczej nie na wiele się zdają i wogole maja jakiś sens
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij