Czwartek, 12 grudzień 2019, Imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary
Szczawnica i okolice
Clear
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-6°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-6°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-7°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
09.07.2016, 14:34 | czytano: 2289

Ciemne "placki" na ścieżce rowerowej

NOWY TARG. "Jadąc z dzieckiem po ścieżce rowerowej natknęliśmy się na niemiły widok. Nie muszę chyba pisać czym są ciemne "placki". Czy tak ma wyglądać miejsce rekreacji mieszkańców miasta?" - dziwi się nasza czytelniczka.

r/ informację i zdjęcia otrzymaliśmy na kontakt@podhale24pl
najnowsze informacje
komentarze
lb09:08, 10 lipca 2016
jakies rozwiazanie pewno by sie znalazlo - raz dziennie przejechac tym szczotkowozem czy cos. ale u nas jak zwykle - jedni beda lamentowac ze owce, drudzy ze lamentuja pierwsi. i zaraz zacznie sie swieta wojna, bo do takiej wystarczy juz w zasadzie dwoch Polakow :)
Nowotarżanin08:45, 10 lipca 2016
To całe miasto tonie w owczych gów**ch! Turystyka się marzy a tu jak w chlewie czy na wsi! Z czym do ludzi... Wstyd i tyle.
Miescon z tutela05:13, 10 lipca 2016
do Pijak-Tobie zatkało już możliwość logicznego myślenia!Wystarczy tylko aby owce pasly się w miejscach do tego przeznaczonych a nie łaziły po ulicach,drożkach rowerowych i miejscach gdzie ludzie chcą nacieszyć się przyrodą i odpocząć!!To może udostępnisz owieczkom swoje obejście?Ciekawe jak by tak stado owiec wegnać na przykład do Łazienek w Warszawie albo na Planty w Krakowie?ech-takim"pijakom" przeszkadza jedna psia kupka na trawniku gdzie nikt się nie bawi(dzieci) natomiast pełno g*** od owiec i psów pasterskich na ulicach,i nad Dunajcem to już nie!!
Wyrocznia21:53, 9 lipca 2016
Idiotyzmów ciąg dalszy. Niedługo ziarenko pisku będzie przeszkadzało ***

Pijak19:48, 9 lipca 2016
Trzeba wysłać ekologów do zatykania owcom zadków jak będą przechodzić przez ulice chodniki i ścieżki rowerowe
PasterzPPP19:28, 9 lipca 2016
To wszystkie brzegi Dunajca są własnością osób które tam sobie wypasają ? Czy to takie niczyje i sobie można
baca19:15, 9 lipca 2016
Jak wam nie pasują bobki owcze to zawsze możecie się przeprowadzić np. Do Niemiec tam po *** i muzeomancach placki nawet w autobusach można oglądać wystarczy oglądać Youtube hej!
tak jest18:24, 9 lipca 2016
Standard (NIESTETY)...niedziela, dzień odpoczynku, chcesz człowieku poleżeć nad rzeką - a tu nie ma 1m2 miejsca bez owczych g***...i to nie mówię o jakiś odległych terenach - teren najbliższy bloków . Mało tego pędzą te owce nie zważając czy ktoś leży z kocem czy nie....
/.../
mieszkaniec15:26, 9 lipca 2016
Taki widok jest tam stale.Cześć bulwarow rowniez.Wszystkie psy nie narobia w miesiac tyle ile te owce za jedno przejscie.
Miescon z tutela14:52, 9 lipca 2016
ŁOWIECKI SE PASOM TAM!HEJ!-tak na poważnie tereny nad Białym Dunajcem powinny być miejscem rekreacji mieszkańców naszego zacnego grodu!Niestety wielkie stado owiec co jakiś czas pojawia się po obu stronach Dunajca!Nie musze pisać co pozostaje po takim przejściu!Kupa na kupie i śmierdzi mczem!Natomiast ekologowie z osiedli mieszkaniowych lamentują że pieski na trawniku kupki robią:(Widze że już wielu wlascicieli piesków sprząta po swoich pupilach-i to się chwali!Alekto posprząta po owcach i psach pasterskich nad Dunajcem!No i czyje to ogromne stado zasrywa nam brzegi Dunajca?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij