Czwartek, 17 październik 2019, Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Czarny Dunajec i okolice
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
28.04.2017, 16:35 | czytano: 969

XXII Podhalańskie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz w Nowym Targu

Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 13-14 maja na terenie Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu. Tematem tegorocznych targów będzie "Walczymy o czyste powietrze na Podhalu", a ich głównym celem - propagowanie wymiany urządzeń na nowe, spełniające kryteria dofinansowania i normy spalania.

Swoją ofertę podczas tej edycji zaprezentują producenci nowoczesnych kotłów, pomp ciepła oraz systemów termomodernizacji. Będą służyć fachowym doradztwem dotyczącym wymiany dotychczasowych urządzeń grzewczych na nowoczesne, spełniające jednocześnie warunki dofinansowania przy wymianie.

Przedstawiciele Urzędu Miasta w Nowym Targu będą udzielać szczegółowych informacji jak uzyskać dofinansowanie. Na targach gościć będzie Krajowa Agencja Poszanowania Energii z autobusem energetycznym.

Podczas imprezy będzie można znaleźć nowoczesne systemy ogrzewania, wentylacji, nowości w urządzaniu wnętrz. W targach weźmie udział ponad 100 wystawców, w tym producenci i doradcy. Skorzystać będzie można z fachowych porad. Przygotowano również trakcje dla dzieci.

r/ źródło: materiały prasowe
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij