Wtorek, 07 kwiecień 2020, Imieniny: Hermana, Rufina, Donata
Czarny Dunajec i okolice
Clear
16°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 18
Clear
16°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 18
Clear
17°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 18
Clear
18°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 23
Clear
17°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 18
Clear
16°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 18
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
29.05.2017, 09:44 | czytano: 712

Podhalańska Wiosna Fizjoterapii

Już po raz czwarty Instytut Nauk o Zdrowiu Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej organizuje akcję społeczną, mającą na celu promocję zdrowia, zdrowego stylu życia i porad zdrowotnych.

Wydarzenie odbędzie się 31 maja ( środa) w godzinach od 10.00 do 14.00 w budynku Centrum Dydaktyczno-Bibliotecznym PPWSZ w Nowym Targu, ul. Kokoszków 71.

Studenci kierunku Fizjoterapia, Pielęgniarstwo, Ratownictwo Medyczne przy wsparciu wykwalifikowanej kadry dydaktycznej zaprezentują umiejętności zdobyte podczas trwania studiów.

Zainteresowani będą mogli skorzystać ze specjalistycznego sprzętu min. nowoczesnego aparatu do trakcji kręgosłupa, stołów rehabilitacyjnych, analizatorów składu ciała itp. W programie m.in. masaż leczniczy, terapia manualna, kinezyterapia, taping, techniki bezpiecznego upadania, diagnozowanie wady postawy,  pokaz resuscytacji, promocja zdrowia.

Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny.

Źródło: PPWSZ, r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij