Poniedziałek, 23 wrzesień 2019, Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clear
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 82
Clouds
11°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
25.06.2017, 10:42 | czytano: 957

Paweł Zduniewicz w "Piwnicy pod Baranami"

9-latek zdobył Grand Prix na tegorocznym, wieloetapowym festiwalu "Talenty Małopolski", otrzymał tytuł "Talent Małopolski", a nagrodą był występ na najsłynniejszej ze scen, czyli w krakowskiej "Piwnicy Pod Baranami". Chłopiec był najmłodszym z laureatów.

Paweł Zduniewicz kształci się wokalnie od kilku lat w PM Triolki Rabka-Zdrój działającym przy PCK w Nowym Targu, pod kierunkiem nauczycieli muzyki i teatru Marioli i Piotra Burcan. Ma już kilka znaczących sukcesów, ale ten jest największy.Na koncert do "Piwnicy" przybyła cala najbliższa rodzina Pawła: bracia Michał i Wojtuś (też śpiewający i to z sukcesami w Triolkach), rodzice, muzykujący często z chłopcami dziadek, obie babcie i nawet ciocie.

Mariola Maria Burcan - Kawaler Orderu Uśmiechu, zdj. Agata i Robert Zduniewicz
najnowsze informacje
komentarze
p06:33, 26 czerwca 2017
z Andrychowa Izabela Snażyk
j12:41, 25 czerwca 2017
Grand Prix zdobyła osoba z Miechowa, nie Paweł. Panstwo Burcanowie podaja złe informacje.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij