Środa, 19 luty 2020, Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 64
Rain
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 80
Rain
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
15.02.2018, 22:14 | czytano: 3393

Chatkowe Ostatki z Dirty Dancing (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

Czwarta impreza charytatywna organizowana przez Fundację dla Chatki oraz Browar Zadyma za nami. To była niezapomniana ostatkowa noc, która odbyła się e Karczmie „Zadyma” w Szaflarach. Tym razem tematem przewodnim był motyw z kultowego filmu „Dirty Dancing”, w którym główne role zagrali Patrick Swayze oraz Jennifer Grey.

Wydarzenie rozpoczęło się krótkim wystąpieniem organizatorów oraz Ambasadorów- Masterchef’ów - Maćka „Spectry” Koźlakowskiego i Mikołaja Reya, którzy wspólnie przywitali gości i przedstawili czekające na wszystkich atrakcje. Po przywitaniu, zgromadzonym został zaprezentowany przepiękny i wzruszający filmik o podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Nowym Targu, na rzez których co roku organizowane jest to przedsięwzięcie.

Po uroczystym rozpoczęciu wszyscy zasiedli do wspaniałej kolacji, na której podano zupę krem z pomidorów z mozzarellą i bazyliowym pesto, a także soczystą pierś kurczaka pieczoną ze skórą, podawaną z sosem z sera Lazur oraz z sałatką z rukoli, gruszki polaną sosem winegret. Na deser na stoły wjechał suflet czekoladowy z tropikalnym sorbetem owocowym. Kiedy podniebienia zostały zaspokojone, nadszedł czas na rozpoczęcie szalonej zabawy. O wyjątkowy klimat zadbał DJ Janusz Bednarski, dzięki któremu do tańca porwały największe przeboje filmu „Dirty Dancing”. W mgnieniu oka parkiet zapełnił się po brzegi gośćmi, których stylizacje świetnie odzwierciedlały stroje filmowej Baby i Johnny’ego. Przez całą imprezę drinki serwował J.P. Highlander Robimy Drinki, który jak w zeszłym roku przygotował także specjalny pokaz.

Dzięki fundatorom o północy spośród gości zostały wylosowane wspaniałe nagrody- 30- minutowy lot nad Tatrami Areoklub Nowy Targ, Voucher o wartości 500 zł od Medical Clinic Podhale oraz nagrodę główną składającą się z Vouchera o wartości 1 500,00 zł ufundowanego przez American Dreams Health and Beuty z Zaskala, unikatowej biżuterii stworzonej przez Alessandra oraz lotu samolotem nad Nowym Targiem sprezentowanym przez Aeroklub Nowy Targ.

Nie mogło zabraknąć również kulinarnej niespodzianki przygotowanej przez Masterchef’ów. Tym razem był to „Nocny Street Food”, w którym serwowana była najpopularniejsza we wszystkich krajach świata, kanapka „Pulled Pork”.

Wieczór zostanie zapamiętany na długo dzięki niepowtarzalnej atmosferze, ale także dzięki zespołowi Filmowi, Fotobudce „Profilówka” oraz Karolinie i Konradowi, którzy uwieczniali gości na specjalnej arbuzowej ściance przygotowanej przez Wytwórnie Wyobraźni.

Podczas imprezy udało się zebrać na potrzeby podopiecznych nowotarskiej „Chatki” 20 tysięcy złotych. Cała zebrana kwota przeznaczona zostanie na kolejny etap realizacji projektu rozbudowy nowotarskiej „Chatki”.

źródło: Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Nowym Targu, zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij