Niedziela, 19 sierpień 2018, Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana
Jabłonka i okolice
pogodnie
20°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 79%
pogodnie
15°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 87%
pogodnie
19°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 77%
pogodnie
18°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 84%
pogodnie
18°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 98%
pogodnie
19°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 77%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
08.08.2018, 13:58 | czytano: 1151

Rekreacyjne boisko w Niedzicy

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Łapszach Niżnych zakończyło realizację projektu pn.: „Strefa aktywności - rozwój oferty turystycznej na obszarze LGD Spisz – Podhale poprzez budowę placu rekreacyjnego w miejscowości Niedzica”.

Przedmiotem projektu była budowa placu rekreacyjnego o wymiarach 15x30m, przeznaczonego do gry w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę czy tenisa. Dodatkowo wykonano instalacje systemu mrożenia boiska pod lodowisko, a także wykonano ogrodzenie wokół boiska i wybudowano wiatę, która służy jako miejsce odpoczynku dla użytkowników.
Celem projektu jest powstanie nowej infrastruktury rekreacyjnej na obszarze LGD Spisz-Podhale poprzez budowę ogólnodostępnego, niekomercyjnego placu rekreacyjnego wraz wiatą - miejscem odpoczynku dla mieszkańców i turystów.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zarząd Gminnego Zrzeszenia LZS w Łapszach Niżnych dziękuje za pomoc jaką otrzymaliśmy od pracowników Urzędu Gminy Łapsze Niżne Beacie Pietruś-Rak, Halinie Karkoszka, Krystynie Stanek. Markowi Nowakowi, który projektował ten obiekt, nadzorował budowę i był na każdy telefon dostępny. Janinie Schlegel, radnej a także prezes Lokalnej Grupie Działania Spisz-Podhale, a także innym osobom nie wymienionym.

Zarząd Gminnego Zrzeszenia LZS w Łapszach Niżnych
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Przemo17:31, 14 sierpnia 2018
Byłem i grałem. Super sprawa, jeszcze jak zimą zrobią lodowisko to będzie jak ta lala. Jedyny minus, to że boiska z drogi nie widać ale to podobno pomysł Wójta by boisko schować za budynkiem.....
Śpisok18:57, 11 sierpnia 2018
A to w nogę zagrać nie wolno! Dobrze, że chociaż można tu będzie jeździć zimą na łyżwach? Mam nadzieję, że tej zimy...Wiaty cosik na fotkach nie widać.
Nie fałat22:32, 9 sierpnia 2018
Fałatownia i tyle
Przykro19:53, 9 sierpnia 2018
Tak płacicie najwieksze podatki ale z jakich obiektow? Najprawdopodobniej chodzi Ci o te ktore tak naprawde nie naleza do Was...Zamek nigdy nie należał do Niedzicy i zawsze byl osobna miejscowoscia. Przykre dla Was ale prawdziwe
Mieszkaniec19:09, 9 sierpnia 2018
Tak Niedzicy zawsze wszystko sie nalezalo. Jestescie poprostu smieszni
smieszek nie bądź śmieszny12:06, 9 sierpnia 2018
i nie podszywaj się pod innych ....
smieszek08:15, 9 sierpnia 2018
Mieszkaniec:
A no temu, że My najwięcej do tej gminy podatków płacimy i nam się należy!!!
drogi (albo durny) mieszkańcu07:53, 9 sierpnia 2018
to proste i oczywiste
Podobno robi gmina boiska dla każdej miejscowości - więc jak dla 300 mieszkańców robi w jednej miejscowości boisko to dla miejscowości gdzie jest powiedzmy 1200 mieszkańców powinny być 4 - wtedy mieszkańcy są fair traktowani
Więcej mieszkańców = więcej potrzeb
Mieszkaniec16:01, 8 sierpnia 2018
Tak, tylko pytanie dlaczego po raz kolejny w Niedzicy cos powstaje. Gmina to tylko jedna miejscowosc????
Chilerp15:12, 8 sierpnia 2018
Dobrze, że mamy jeszcze takich społeczników.....bo jakby nie Oni, to by nie było nic w tej gminie!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
chmura tagów
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij