Sobota, 16 luty 2019, Imieniny: Danuty, Julianny, Daniela
Zakopane i okolice
pogodnie
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 82%
pogodnie
-3°
Wiatr: 1.1 km/h Wilgotność: 91%
pogodnie
-2°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 92%
pogodnie
-2°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 92%
pogodnie
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 76%
pogodnie
Wiatr: 5.5 km/h Wilgotność: 82%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
14.09.2018, 12:03 | czytano: 1010

Siatkarski weekend w Nowym Targu

zdj. arch. Krzysztof Garbacz

NOWY TARG. Już w najbliższy weekend - 15 i 16 września zorganizowany zostanie VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ. Wydarzenie współorganizowane przez Powiat Nowotarski. Weźmie w nim udział 19 zespołów z całej Polski, a także goście z Austrii - ogólnie ponad 200 osób.

- Turniej stał się już imprezą cykliczną i wpisuje się w kalendarz organizowanych w całej Polsce imprez promujących aktywność fizyczną, zdrowy tryb życia oraz piękny i kulturalny sport, jakim niewątpliwie jest siatkówka - przypominają organizatorzy i zapraszają do wspierania dopingiem zmagań w trzech nowotarskich hala sportowych.

Mecze rozgrywane będa w Hali Gorce (Aleja Tysiąclecia 74), w Arenie Nowy Targ (ul Wojska Polskiego 9 - na trzech boiskach) oraz w sali gimnastycznej przy I LO im. Seweryna Goszczyńskiego (Plac Krasińskiego 1).

Początek rozgrywek we wszystkich halach planowany jest w sobotę na godzinę 9:00, a w niedzielę na 10:00.

We wszystkich salach odbywać się będą rozgrywki grupowe i mecze o dalsze lokaty (po wyłonieniu finalistów), natomiast finały (mecze o 3 i 1 miejsce) odbędą się w niedzielę w hali Gorce.

Szczegóły w naszym dziale "co, gdzie, kiedy".

Równolegle w niedzielę zostanie rozegrany II Turniej Plażowej Piłki Siatkowej, organizowany przez grupę WinterClassic. Tym razem zmagania odbędą się w Parku Miejskim.

To druga edycja turnieju, w ubiegłym roku Puchar Burmistrza Nowego Targu zdobył duet Pieniążek - Stręk, drugie miejsce zajęli: Apostoł - Białos, a trzecie Łabuz - Wiśniewski. Organizatorzy spodziewają się drużyn z całej Polski. Podczas turnieju będą zbierane fundusze dla chorego 7 letniego chłopca Mike’a Malinowskiego - syna byłego hokeisty drużyny Podhala.

Zapowiedź wydarzenia - w naszym dziale "co, gdzie, kiedy".

opr. s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij