Czwartek, 20 czerwiec 2019, Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clear
21°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clouds
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
09.01.2019, 19:47 | czytano: 922

MSWiA przypomina o obowiązku odśnieżania dachów

W związku z opadami śniegu Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przypomina właścicielom i zarządcom nieruchomości o konieczności odśnieżania dachów i usuwania lodowych sopli.

Odśnieżanie dachu i usuwanie sopli należy do obowiązków właściciela bądź zarządcy nieruchomości. Szczególną uwagę należy zwrócić na obiekty wielkopowierzchniowe, m.in. hipermarkety, hale targowe i sportowe oraz magazyny.

Właściciel bądź zarządca, który nie wywiąże się z obowiązku odśnieżania dachu może zostać ukarany mandatem. Można również wprowadzić natychmiastowy zakaz użytkowania obiektu.

Źródło: MSWiA, r/
najnowsze informacje
komentarze
mario21:34, 10 stycznia 2019
Urzędniczy warszawski bełkot .Jak jest kryzys to na wszelki wypadek przypomina się o naszych obowiązkach . Jestem świadomym mieszkańcem i znam swoje obowiązki .Zrzuciłem śnieg i sople z dachu i odśnieżyłem chodnik . A Panowie z MSWiA - tak na wszelki wypadek , żeby nie mówić że mi nie przypomnieli grożą paluszkiem p-c w stołek . Jak potrzeba nam było pomóc w megagigantycznym korku po sylwestrze marzeń to was nie panowie z MSWiA i waszych służb nie było i teraz też was nie ma ! Idżcie precz ze swoimi radami darmozjady !
Magda09:44, 10 stycznia 2019
Najpierw niech miasto wywiąże się ze swoich obowiązków.Chodniki należące do miasta nie są odśnieżone a śnieg nie jest wywożony,nie ma go więc gdzie składować.
Górol07:08, 10 stycznia 2019
@jacek
No chyba, że Ty będziesz ich utrzymywał ze swojej kieszeni, bo ja się nie zgadzam
Betka06:43, 10 stycznia 2019
@jacek
a po co Ci ta straż miejska -będzie jadła ten śnieg?!?!
Pewnie jesteś byłym strażnikiem i żal d..ę ściska :)
Czytelnik06:41, 10 stycznia 2019
@jacek
Tylko bezmyślny, bezduszny, bezmózgowy *** może tak napisać!!!
To może najpierw ukaraj miasto, że nie wywozi śniegu bo w niektórych miejscach już nie ma gdzie rzucać!!!
Człowieku włącz myślenie!!!! Bo mózg przestał działać!!!
jacek23:21, 9 stycznia 2019
Same komunikaty nie pomogą!!!!zlikwidowali straż miejską w Nowym targu to duża część mieszkańców nie odśnieża swoich posesji....a sople z dachów zwisają...a mandaty..byłyby motywacją...do odśnieżania...
kazek22:06, 9 stycznia 2019
jak tu chodzić ? czy patrzeć w górę gdzie sople czy pod nogi gdzie lód i tez można sie połamać.
zyg.20:08, 9 stycznia 2019
Chodniki w całym mieście proszą się o odśnieżanie. Fatalnie sie chodzi po tej mazi.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij