Środa, 16 październik 2019, Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 71
Clouds
12°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 71
Clouds
13°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 71
Clear
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clouds
13°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 71
Clouds
12°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 71
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
01.04.2019, 17:32 | czytano: 958

Najlepsi z najlepszych na sesji w Poroninie

Fot. Józef Słowik

Uczniowie z gminy Poronin, którzy byli laureatami olimpiad wiedzy, konkursów i wreszcie ci, którzy stawali na najwyższym podium w zawodach sportowych, odebrali podczas ostatniej sesji gratulacje z rąk wójt Poronina Anity Żegleń i gminnych radnych.

Jak podkreślała wójt Żegleń, uczniowie musieli włożyć bardzo wiele wysiłku i pracy, aby osiągnąć takie wyniki. - Zdolnych uczniów w gminie mamy bardzo wielu, są jednak tacy, którzy są najlepszymi z najlepszych - mówiła. - Dlatego chciałam, aby was wyróżnić podczas sesji rady gminy, żeby wasi nauczyciele mogli być też docenieni i zmotywowani do pracy. Na kolejnych sesjach będziemy prezentować kolejnych uczniów, którzy osiągają wysokie wyniki chociażby w klubach sportowych.

Wszyscy wyróżnieni wraz ze swoimi nauczycielami odebrali z rąk wójt i obecnego na sesji posła Arkadiusza Mularczyka dyplomy gratulacyjne wraz z pluszowymi misiami, które nawiązywały do logo gminy, jakim jest niedźwiedź.Uczniowie wyróżnieni podczas sesji rady gminy to: Kamil Wójcik, Jakub Staszel, opiekun Marek Wójcik - Szkoła Podstawowa w Zębie; Hubert Pawlikowski, nauczyciel Andrzej Pradziad - SP w Małem Cichem; Jan Jędrol, Paulina Lassak, Małgorzata Polak, nauczyciele: Magdalena Zwatrzko, siostra Nazariusza Zofia Leśniak – SP w Suchem; Mateusz Bobak, Jakub Gocał, Natalia Gil, Zofia Chowaniec, nauczyciele: ks. Sławomir Filipek, siostra Sylwana Lucyna Mucha, Maria Śliwińska – SP Poronin.

Józef Słowik
najnowsze informacje
komentarze
autor12319:55, 1 kwietnia 2019
Gratulacje!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij