Poniedziałek, 09 grudzień 2019, Imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 89
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
08.05.2019, 14:15 | czytano: 1593

XXIV Podhalańskie Targi Budowlane w Nowym Targu

W sobotę na lodowisku w Nowym Targu rozpoczynają się XXIV Podhalańskie Targi Budowlane. Hasło przewodnie wydarzenia to „Walczymy o czyste powietrze na Podhalu”

Od ponad 20 lat Podhalańskie Targi Budowlane gromadzą kilkudziesięciu wystawców z branży: budownictwa, instalacji, wnętrz. Są to przede wszystkim firmy z Podhala, ale też z innych rejonów Polski.

- Nadal walczymy o czyste powietrze dla Podhala, dlatego też swoją ofertę ekologicznych urządzeń grzewczych na różnorodne paliwa zaprezentują producenci i dystrybutorzy - informują organizatorzy targów. - W ofercie znajdą się kotły na paliwa stałe, na pellet, a także gazowe. A jeśli chcecie mieć własną elektrownię, zapraszamy na stoiska firm, które w ofercie będą mieć fotowoltaikę.

Wśród nowości tegorocznych targów pojawią się baseny kąpielowe, które zaprezentuje firma z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku. Kolejna nowość to oferta betonu, kruszyw i cementu, czyli materiałów, które są niezbędne przy każdej budowie.

Wyposażenie łazienek i narzędzia budowlane to kolejne nowości, a także kompletne i innowacyjne rozwiązania komunikacji elektrycznej przyjaznej dla środowiska, dla domu i firmy, m.in. stacje ładowania, rowery elektryczne, deskorolki, auta elektryczne a także platformy zarządzania.

Do tego dojdzie oferta wyciskarek do soków, odkurzaczy, sprzętu AGD, fotele masujące, wanny Spa, czyli wszystko co ułatwi domowe prace, a po ich wykonaniu pozwoli na zrelaksowanie się.

Targi można zwiedzać w godz. od 10:00 do 17:00.

Materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij