Czwartek, 17 październik 2019, Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli
Zakopane i okolice
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Fog
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
30.05.2019, 12:09 | czytano: 2235

Beti & Bobas z wakacyjną piosenką na Dzień Dziecka

Nowotarżanka Beata Bełtowska i rabczanin Kuba Bobas Wilk, czyli duet Beti&Bobas, zaprezentowali swoją najnowszą piosenkę pt. "Jedziemy na wakacje". Premierowy teledysk piosenki skierowanej do dzieci miał miejsce kilka dni temu i cieszy się coraz większą popularnością.Duet Beti&Bobas będzie można zobaczyć na żywo już jutro, w piątek 31 maja o godzinie 11.00 w Rabkolandzie w Rabce, a w Dzień Dziecka - w sobotę 1 czerwca w południe w Szczawnicy pod Palenicą, o godzinie 15.30 w Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej i hotelu Aquaron w Zakopanem o 18:00.

Tydzień później koncerty zaplanowano w Bukowinie Tatrzańskiej i w Murzasichlu.


oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Boczek22:47, 31 maja 2019
nowe wydanie Arnolda
pom20:25, 30 maja 2019
Beti bądź sobą. przeriobiłaś i swój głos i swoją twarz. jeśli naprawdę tego chcesz to idź tą drogą. Ale mam nadzieję że jeateś naprawde fajna. taką Cię poznalam. Sława to nie wszysto. pomyśl o tym
bat13:31, 30 maja 2019
bardzo fajna piosenka...wpadająca w ucho dzieciakom....przynajmniej moim:)) zyczę sukcesów
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij