Środa, 13 listopad 2019, Imieniny: Stanisława, Mikołaja, Krystyna
Zakopane i okolice
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
10°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 100
Rain
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Rain
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Brak pomiaru
06.06.2019, 09:21 | czytano: 1875

Nowy Targ Road Challenge - uwaga na utrudnienia w ruchu

Z związku z rozpoczynającym się jutro trzydniowym wyścigiem kolarskim Nowy Targ Road Challenge należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Poniżej podajemy szczegółowe informacje od organizatora, gdzie i kiedy przejadą kolarze.

Etap 1 - Knurów- Ochotnica Górna Studzionki

W dniu 7 czerwca w godz. 14:30-18:00 będzie zamknięta droga powiatowa na odcinku Knurów, od skrętu w Knurowei w kierunku przełęczy Knurowskiej i dalej do Ochotnicy Górnej do skrzyżowania z ul. Studzionki, na których szczycie będzie Meta wyścigu.

W związku z bezpieczeństwem zawodników nie będzie możliwości wyjazdu z Parkingu na szczycie Przełęczy Knurowskiej w godzinach trwania wyścigu. Z osiedla Studzionki zjazd w godzinach trwania zawodów możliwy tylko terenem w kierunku Szlembarku!

Jednocześnie prosimy Mieszkańców, których domy są przy trasie wyścigu o zamknięcie zwierząt domowy i wzmożony nadzór nad dziećmi.

Ruch drogowy będzie wznowiony natychmiast po przejechaniu ostatniego zawodnika.Etap 2 - Nowy Targ - Nowy Targ

W związku z wyścigiem w dniu 8 czerwca w godz.9:00-15:30 będzie całkowicie zamknięty dla ruchu odcinek ul.Grel, na odcinku od przejazdu kolejowego do wyjazdu na drogę powiatową w Trutym. Objazd z Nowego Targu do Trutego i z Lasku do Nowego Targu będzie poprowadzony przez ul.Partyzantów!!!

Czasowo w godz. 12:00-15:00 będzie zamknięty przejazd z Pyzówki do Sieniawy!

W obu kierunkach będzie zamknięta Droga Rowerowa z Pyzówki do Krauszowa w godz. 10:00-15:00


Dodatkowo na trasie wyścigu w związku z przejazdem mogą pojawić się chwilowe wstrzymania ruchu na skrzyżowaniach.

Prosimy o zachowanie wzmożonej ostrożności i w miarę możliwości przejazdu poza trasą wyścigu.Etap 3 - Dursztyn- Pętla Spiska

W dniu 9 czerwca w godz.9:30-15:00 będzie zamknięta w obu kierunkach droga rowerowa z Krempach przez Dursztyn do Łapsz Niżnych

oraz w godz.11:00-14:00 droga rowerowa z Łapsz Niżnych do Kacwina

Jednocześnie będzie utrudniony dojazd w związku z czasowym wstrzymaniem ruchu na drodze powiatowej prowadzącej z Krempach do Dursztyna w godz. 10:45-12:30

Dodatkowo na trasie wyścigu w związku z przejazdem mogą pojawić się chwilowe wstrzymania ruchu na skrzyżowaniach.

Prosimy o zachowanie wzmożonej ostrożności i w miarę możliwości przejazdu poza trasą wyścigu.Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie zapraszamy do dopingu na trasie przejazdu zawodników i metach etapów.

Czasy przejazdu zawodników przez poszczególne miejscowości dostępne na plakatach pod mapkami.


mat. prasowe organizatora.
najnowsze informacje
komentarze
Mieszkaniec21:11, 6 czerwca 2019
Teraz każdy może zamknąć drogę bo "wielki wyścig " jedzie żenada niech się organizatorzy pobawia pod swoimi domami na kowancu
wunderbau15:42, 6 czerwca 2019
Nikt i tak takiego rajdu nie oglada za to "wielcy" zawodnicy blokuja drogi publiczne. Niech sie ścigają po ścieżkach rowerowych skoro tak skamleli o ich budow.
Gorol z gorc15:40, 6 czerwca 2019
Do leming.
Ulica Partyzantow od strony Oleksowek to juz Waksmund i tyle w temacie
leming doskonały13:23, 6 czerwca 2019
Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak mogą istnieć dwie ulice o tej samej nazwie 1. odnoga od ul Grel - uL. PARTYZANTÓW, 2. odnoga od ul. Oleksówki (początek nartostrady za mostkiem na Kowańczańce) ul. PARTYZANTÓW ???
lb12:54, 6 czerwca 2019
no i prosze, juz sie zaczyna! ci źli kolarze! zli biegacze! ja po zmieniaki jade na targowice, nie chce ogladac zadnych wyscigow! chcemy pozostac zasciankiem świata, bo tak jest nam dobrze!

ehhhhh :(
Mieszkaniec12:06, 6 czerwca 2019
Masakra! Co za d*** planują te wyścigi? Niech sobie je robią u siebie !!!
Podhalanin10:16, 6 czerwca 2019
Ja pie!@#$. Tydzień w tydzień drogi pozamykane, bo jak nie biegi jakieś to zaś rowery. Nie dość, że co chwilę gdzieś są remonty, objazdy i utrudnienia, to jeszcze w weekend handlowy sobie wyścigi urządzają i pół Podhala zamknięte. Gratuluję!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij